Ethereum Güncelleme Öncesi 2.200 Doların Üzerine Çıktı!

ethereum eth
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Nisan Çarşamba günü yapılması düşünülen ”Berlin” güncellemesinden 1 gün önce Ethereum 2200$’ın üzerine çıktı! 13 Nisan saat 10:00’da 2225$ seviyesini gören Ethereum yeni bir rekora imza attı. Keza en son 11 Nisan’da ETH’nin 3 şirketin piyasa değerini geçmesi, Fiyat analizi, 10 Nisan’da ise V2 güncellemesi sonrası yükseliş olur mu? başlıklı haberlere yer vermiştik.

Fakat görüyoruz ki V2 güncellemesine gelmeden önce Berlin güncellemesine 1 gün kala Ehtereum 1 gün içerisinde %3.87 yükseliş gösterdi! Bununla birlikte Ethereum’un piyasa değeri 256 Milyar $ olurken 24 saatlik işlem hacmi 23 Milyar 500 Milyon $.

Berlin güncellemesi sonrası işlem ücretlerinin düşürülmesi bekleniyor, bu yüzdendir ki kullanıcılar Ethereum’u pörtföylerinde tutmaya devam ediyor. Haziran – Temmuz – Ağustos ayları arasında gelecek Londra güncellemesinden sonra ise Ethereum madencilerine verilen işlem ücretlerinin bir kısmının yakılması bekleniyor.

”6 – 13 Nisan” Ethereum grafiği:

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!