Pazar, Şubat 28, 2021

“Ethereum fiyatı rekoru test edebilir” – Dikkat edilmesi gereken seviyeler!

Ethereum ağının yerel token Ether (ETH) fiyatlarını tahmin eden deneyimli analist, kısa vadede tüm zamanların en yüksek seviyesini görme şansı olduğunu söyledi.

Amsterdam borsasında tam zamanlı bir tüccar olan Michael van de Poppe, bitcoin fiyatındaki yüzde 28’lik düzeltmenin ardından toparlanmanın altcoin piyasası üzerinde olumlu etki yapacağını savundu.

Değerlendirmesinde, özellikle Ether fiyatının yüksek potansiyele sahip olduğunu ve kısa vadede tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin muhtemel olduğunu vurguladı.

ETH fiyatındaki düzeltme sağlıklı

Haftalık zaman diliminde ETH fiyatını gözden geçiren Poppe,%38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin sağlıklı bir hareket gösterdiğini savundu.

Grafikte de görüldüğü gibi Mart ayında 86 dolar ile en dibe ulaşan ETH fiyatı Ocak 2021’de 1348,33 dolara yükseldi. Bu hızlı yükselişin ardından herkesin sağlıklı bir düzeltme beklediğini söyleyen Poppe, 866,12 dolara düşüşün olduğunu belirtti. %38,2 Fibonacci düzelme seviyesi ile memnuniyetle karşılanacaktır.

Takip edilecek seviyeler

Analist, düzeltme sona ererse ve yükseliş trendi yeniden başlarsa, ETH / USD çiftinde tüm zamanların en yüksek seviyesini test etme şansının artacağını belirtti.

Yükseliş trendinde dikkat edilmesi gereken en önemli fiyat 1.350 dolar olacak. Bu değerin hemen yakalanmayacağını, ancak alımların güçlendirilmesi halinde yelken yeni rekor hedeflere doğru açılabileceğini söyledi.

Bir sonraki hedefin 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.420 dolar olacağını söyleyen Poppe, ileriye dönük Fibonacci uzatma seviyelerine bakarken aynı anda 1.600 ila 1.650 ABD Doları ve 2.050 ila 2.100 ABD Doları’na bakma olasılığından bahsetti.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98