Son Gelişmeler

Ethereum Fiyatı Hangi Seviyeleri Görecek?

Ethereum yorumu 8 şubat 2020
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum fiyat analizi ‘ne göre , en popüler kripto para birimlerinden biri olan Ethereum, 148 $ ve 150 $ direnç seviyesinin üzerinde sağlam bir yükseliş gördü. Ayrıca, ETH fiyatı 152 $ direncinin ve 100 saatlik SMA’nın üzerinde yükseldi. Şimdi akıllardaki soru, Ethereum fiyatı yükseliyor mu? Daha ayrıntılı olarak bir göz atalım.

Yatırım tavsiyesi değildir!

Ethereum fiyatı yükseliyor mu?

Biraz ivme kazandıktan sonra, fiyat düşüş gösterdi ve yükseliş eğilimini koruyamadı. Son tahlilde ise 153 $ seviyesinin yakınında durdu. Sonuç olarak, 150 $ ‘ın altında keskin bir düşüş vardı ve fiyat kârının çoğunu kaybetti.

Ethereum / USD günlük grafiğindeki trend yönünü belirlemeye yardımcı indikatöre DMI, boğaları en küçük seviyelerde gösteriyor. Bu durumda satıcılar dayanıklılıklarını arttırabilir ve ADX düşüş trendi boyunca yükselişe geçebilir. Zira ADX göstergesi trend yönüne göre gücü ölçen önemli bir indikatördür.

Yatırım tavsiyesi değildir!

ethereum fiyat analizi

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum fiyat analizi ‘ne göre ,direnç noktasını kıramadan bir destek alanının altına düştü. Bu, daha fazla ETH fiyat düşüşünün gerçekleşebileceği anlamına gelir. 2019’un ilk yarısında, 160 $ ​​aralığı direnç olarak not edilmişti ancak daha sonra fiyat bu noktadan döndü ve direnç olarak doğrulandı.

Sonuç olarak Ethereum piyasasında düşüş tahminleri ağırlık kazanırken çeşitli zaman dilimlerinde RSI alt seviyenin beklendiğini gösteriyor. Fiyatın 160 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde kendine yer bulması ise mevcut görünümün değişmesi için son derece önemli bir hareket olabilir.

Bir çok ünlü kripto sözcüsünün, Ethereum’un beklentilerin altında kaldığını ve yapılan eleştirilerinde haklı oldukları görünüyor. Zira ETH’nin fiyatı Ocak 2018’de yaklaşık 1433 dolar seviyesindeyken, gelinen noktada şu an ETH yalnızca $ 145,13  dolarlık bir değere sahip.

Ethereum piyasa değeri açısından en büyük 2. kripto para birimi, bunun arkasında 2018’deki yatırımcılarına getirdiği toplu benimseme ve kabul yatmakta.

Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır. Yazı içeriğindeki bilgiler yalnızca bilgi içerir.Yatırım tavsiyesi değildir!

coinotag.com‘dan Ethereum haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!