Perşembe, Şubat 25, 2021

Ethereum Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum, Bitcoin’in son birkaç gündeki oynaklığından etkilenmeden kaldı. Şu anda 1.315 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum 6 saatlik grafik

Yukarıdaki Ether tablosu, kısa vadede 1.322 $ ile 1.396 $ arasında konsolide olduğunu gösterdi. Bitcoin yükseldiğinde fiyat 1.451 dolara yükseldi ancak hemen 1.297 dolara geri döndü. İki kez test ettikten sonra 1.322 $ ‘dan destek buldu ve üçüncü tura doğru gidiyor olabilir.

Ether, baskı sırasında satıcının sonundan bir artışa dikkat çekiyordu, ancak düşüş o kadar şiddetli olmayabilir. Bununla birlikte, fiyat dalgalanmasına neden olabileceğinden, Bitcoin’in oynaklığı henüz göz ardı edilemez.

Muhakeme

ETH’nin değeri anlık destek ve direnç arasında geri çekilirken, 50 hareketli ortalama da mum çubuklarıyla iç içe geçti. Bununla birlikte, satış baskısı arttıkça, 50 hareketli ortalama mumların üzerine çıktı.

Göreceli Güç Endeksi sallanmadı, ancak denge bölgesi boyunca hareketini sürdürdü. Pazarda satıcılar ve alıcılar eşitti ancak RSI değerinin 42’ye düşmesi, pazarda gelişen satış baskısını yeniden teyit etti.

Minimum düşüşün nedeni, yukarıdaki grafikte görülen düşük momentumdan da kaynaklanıyor. Müthiş Osilatör, yeşil ve kırmızı çubukların uzunluğunun neredeyse sıfıra indiğini gösteriyordu. Böylece fiyat düşse bile ivme düşüşü sınırlayabilir.

Sonuç

Ethereum’un piyasası biraz düşüş olsa da 10 ila 20 dolarlık bir düşüşe şahit olabilir ve geri dönebilir. 1.322 $ ‘lık destek güçlü oldu ve fiyat mevcut parantez içinde devam edebilir. Yatırımcılar, her zaman altcoinleri etkileyecek olan Bitcoin’in oynaklığına dikkat etmek isteyebilirler.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 1,640.72dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺20.12
  THYAO.IS₺13.09
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.54
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.37