Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 22 Nisan

Ethereum ETH 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum fiyatı 22 Nisan’da 2.617 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu. Bu, Bitcoin piyasasının Pazar günü düşüşten sonra toparlandığı bir zamanda meydana geldi. ETH’nin fiyatı yükseliyor ve çeşitli direnç seviyelerinden geçerek 2.582 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum 4 Saatlik Grafik

ETH grafiği, fiyatın bir artış fiyatı yukarı itene kadar 2.229$’lık destek hattının altında hareket ettiğini gösterdi. Alıcılar piyasayı doldurdu ve fiyatı 2.403 doların üzerine çıkardı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini bildirdi.

Piyasadaki yüksek oynaklık göz önüne alındığında, varlık aşırı satın alındıkça fiyat bir geri dönüşe tanık olabilir.

MUHAKEME
Bollinger Bantları, piyasanın yüksek oynaklığa açık olduğunu belirtti. Bu, fiyatın artmasına rağmen dalgalanmanın da büyük bir düzeltmeye neden olabileceği anlamına geliyordu. Bu arada sinyal çizgisi mum çubuklarının altındaydı ve fiyatın yükselişte olduğunu gösteriyordu.

Göreli Güç Endeksi (RSI), alıcıların pazarda olduğunu doğruladı. Dijital varlık, aşırı alım bölgesine daha yakın bir yere itiliyordu. Varlık aşırı satın alındıkça fiyat düşebilir ve yüksek momentum fiyatın daha da düşmesine neden olabilir.

ÖNEMLİ SEVİYELER
Giriş Seviyesi:
2.557,39$
Kar Al: 2.422.88$
Stop Seviyesi: 2.627,42$
Ödüllendirme Riski: 1.92

SONUÇ
Ethereum’un güncel grafiği [ETH] fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösteriyordu. Bununla birlikte, dijital varlık aşırı satın alındıkça ve 2.403$’lık desteği test ettikçe, yükselen fiyat düşüşe geçebilir. Momentum düşen fiyatı artırabilir ve kısa vadeli tüccarlar yaklaşan bir düzeltmeden yararlanma fırsatını değerlendirmek isteyebilir.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 3,932.62dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!