Ethereum (ETH) Fiyatı için İnanılmaz Bir Tahmin!

Uzman analist Lark Davis, en popüler ikinci kripto para Ethereum’un potansiyelinin çok yüksek olduğunu hatta Bitcoin’i geçebileceğini kaydetti. Ona göre Ethereum'un kaderinde yüzde 550'lik bir büyüme var.

Ethereum ETH 2
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti ve yatırımcısı Lark Davis, Ethereum’un yüzde 550’nin üzerinde artış yaşayabileceğini açıkladı. En büyük altcoin’in piyasa değerinin 2 trilyona ulaşacağını düşünen Davis, piyasa değeri bakımından Apple ile yarışabileceğini de ekledi.

Gelecek için rahatlıkla şunları söyleyebilirim, Ethereum’un 2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşması aslında kulağa o kadar da çılgın gelmiyor. Ayrıca Apple’ın piyasa değeri yaklaşık olarak 2.1 trilyon dolar ve Ethereum’un bu seviyelere ulaşma şansı var.

Ethereum’un NFT’ler ve DeFi alanlarındaki büyümeden faydalanabileceğini düşünendüğünü ekledi. Ethereum’un gidecek yolunun oldukça uzun olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu kapsama Ethereum’un 2 trilyonluk piyasa değerine ulaşması için de neredeyse yüzde 550’lik bir büyüme gerekiyor.

kripto para borsası

Kripto Para Kullanıcı Sayısında Artış!

Lark Davis, son 12 ayda kripto para borsalarının neredeyse yüzde 8.500 büyüdüğünü belirtti. Bunun sonucunda ortaya çıkan kullanıcı sayısına dikkat çeken Davis, bu olayın Ethereum’un büyümesine katkı sağlayabileceğini düşünüyor.

Davis’in Twitter hesabından yaptığı ankette ise katılımcılar düşüşün düzeltme olduğunu ve boğa piyasasının devam edeceğini düşünüyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,206.21dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!