Ethereum Classic Yükselişi Sürecek mi? | Fiyat Analizi

Başka bir Güney Afrika Şirketi, Crypto Yerel Hisse Senedi Üzerindeki ETF Exchange
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Classic cumartesiye kadar yükseldi. Ancak şuanda ne yapacağı pek belirli değil. 184 dolarda ATH yaptıktan sonra düzeltmeye girdi.

Diğer kripto para birimleri arasında Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’daki meteoritik yükselişin ardından perakende yatırımcıların değeri düşük yatırım alternatifleri arayan Ethereum Classic, Perşembe günü yaklaşık %50 artarak rekor seviyedeki en yüksek seviyeye ulaşmıştı.

Ethereum Classic fiyatı nereye gidiyor?

Ethereum Classic’in 12 saatlik grafiğinde görüldüğü gibi fiyat, bu ay şimdiye kadar görülen yaklaşık %300’lük rallinin %50 Fibonacci Retracement seviyesi olan 111 dolar seviyesinin yakınında kilit desteği savunmayı başardı.

Cuma günkü ağır satışlara rağmen, ETC boğaları kontrolü tekrar ele geçirerek günü 119,91 dolarda kapattı. Yazım sırasında, kripto para yaklaşık %1 artarak 121 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Fiyat, söz konusu zaman diliminde bir  mum oluşturdu ve boğalar ve ayıların savaşı şuanlık berabere gibi gözüküyor.

Aynı yükselişin 127.20 dolarda yer alan %61.8 Fibonacci seviyesi, spottaki herhangi bir yukarı yönlü girişimi sınırlıyor.

Aralıklı hareketliliğin ortasında, yatırımcılar fiyatlarda bir sonraki yön için güçlü bir katalizör bekliyor. Bununla birlikte, göreceli güç endeksi (RSI) aşırı alım gezinirken, ETC boğaları temkinli olmaya devam ediyor. Düzeltici düşüş muhtemelen 100 dolardaki psikolojik seviyeyi ortaya çıkarabilir. Bir sonraki aşağı aşağı hedef, Perşembe gününün en düşük seviyesi ile %38,2 Fibonacci seviyesinin kesiştiği 94-84 dolar bölgesi planlıyor. Alternatif olarak, %61,8 Fibonacci seviyesinin üstünde bir artış, yükseliş momentumunu güçlendirebilir ve gözler yine 150 dolar bariyerinde olabilir. Bu seviyede, %78.6 Fibonacci seviyesi yer alıyor.

Ethereum Classic (ETC) fiyatı an itibariyle$ 59.03dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!