Ethereum Classic, EOS, VeChain | Fiyat Analizi: 29 Mayıs

coinotag
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Classic, EOS, VeChain Analizi | 29 Mayıs

Ethereum Classic [ETC] : Nisan ayı ortalarındaki 25-26 dolarlık seviyelerine tekrardan gerileyebilir.

25-29 Mayıs tarihleri ​​arasında Ethereum Classic’in ADX’i uzun bir süre sabit bir çizgide seyir etti. Piyasa giderek daha az yönlü hareket ettiği için, ETC’nin 39 dolardan 83 dolara sıçraması, rallisini genişletme inancını yitirmesine neden oldu. Bu nedenle, ETC’nin en yüksek seviyesini (ATH) kırıp geçemedi ve daha keskin kazançlar elde edemedi. Piyasada hareketlilik azaldığından, ETC’nin önümüzdeki günlerde büyük fiyat dalgalanmaları yaşaması beklenmiyordu.

39,4 doların altında bir kırılma olması durumunda, ETC muhtemelen 25-26 dolar olan Nisan ortası seviyelerine doğru hareket etmesi sürpriz olmaz. Aşırı satım bölgesinden geri sıçradıktan sonra, RSI bir kez daha düşüş trendine geçti ve zayıflayan momentumu işaret etti.

EOS: Yükselen bir kama formasyonu kırılma durumunda %17’lik bir düşüş tehlikesiyle karşı karşıya.

EOS’un 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kama paterni görülmektedir. RSI aşırı satım bölgesine doğru ilerlemeye devam ederse, kırılma olasılığı artacaktır. Alt trend çizgisinin altına bir düşüş durumunda, 5.03 dolara doğru %17’lik bir geri çekilme ile sonuçlanabilir. Öte yandan, 7.76 doların ve 200-SMA’nın (yeşil) üzerine bir artış, bu düşüş riskini geçersiz kılabilir.

 VeChain [VET]: Yükselen bir üçgen trendi içinde hareket etmektedir, her iki yönde de bir kırılma gerçekleştirebilir. 

VeChain, analizin yapıldığı esnada 0.103 dolar desteğine yakın işlem görüyordu ve kısa vadeli hareketleri neticesinde bir kaç hareket olasılığı barındırıyor. 4 saatlik grafikte VET yükselen bir üçgen oluşturdu ve bu genellikle yukarı yönlü bir kırılma görse de, daha geniş piyasa ipuçları muhtemelen bir kopuşun yönünü de belirleyebilir. 0,103 dolar desteğinin altına bir düşüş, VET’ i %15 oranında 0.086 $’a çekebilir. Daha keskin bir kayıp, fiyatı 0,066 dolara kadar düşmesi kaçınılmaz olabilir. Tersine, üst trend çizgisinin üzerine bir artış, 0.142 dolarlık direncinin kırılması durumunda %20’lik bir artışla sonuçlanabilir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!