Ethereum Classic 2 Katına Çıktı

etc
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Classic (ETC), Mart ayı sonlarında başlayan parabolik fiyat hareketini sürdürmeye devam ediyor. Kripto piyasası toplayıcısından gelen veriler, ETC’nin son 24 saatlik işlem döneminde yazım tarihi itibariyle neredeyse %50 arttığını gösteriyor. Nitekim, piyasa değerine göre 20. sıradaki kripto şu anda 76 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Bu mevcut fiyat hareketinin artmasının ilk olası nedeni, ETC’nin 2021’in 1. çeyreğinin sonundan bu yana gösterdiği olumlu performansın bir devamı olmasından gibi gözüküyor.

Ethereum Classic ve Bitcoin Cash (BCH) gibi büyük çatallar önemli yukarı doğru hareketler görüyordu. ETC, Temmuz 2016’daki ademi merkeziyetçi otonom organizasyon çöküşünü düzeltmek için en iyi eylem planına ilişkin anlaşmazlıklar sonrasında ortaya çıkan Ethereum çatallanmasının bir sonucu olmuştu.

Perakende hype, özellikle popüler ticaret uygulaması Robinhood’da token satın alınabildiğinden, ETC üzerinde de yükseliyor. Google Trends’den alınan verilere göre, Ethereum Classic için çevrimiçi arama hacmi de oldukça yüksek.

ETC, aynı zamanda, üç kattan fazla bir faktör ile yılbaşından bugüne fiyat hareketi kazançları açısından ETH’den daha iyi performans gösterdi.

Ethereum Classic (ETC) fiyatı an itibariyle$ 56.53dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!