Ethereum, Bank of America’dan Daha Büyük Bir Hale Geldi

Ethereum ETH 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük akıllı sözleşme platformu olan Ethereum için daha fazla büyüme ufukta olabilir.


Ethereum bugün psikolojik olarak önemli olan jeton işareti başına 3.000 doları gölgede bıraktı ve Binance’de yayınlanma sırasında 3.140 dolara kadar yükseldi.

Bu artış, Ethereum’un toplam piyasa değeri açısından The Walt Disney Company ve Bank of America gibi kurumları geçmesini sağladı. Dünyanın en büyük akıllı sözleşmeli katman-bir, takip eden web sitesi Infinite Marketcap başına haftalık %24 artarak 346,72 milyar dolara ulaştı. Karşılaştırıldığında, Bitcoin şu anda 1.079 trilyon dolarlık bir piyasa değerinde, değerli metal gümüşün toplam piyasa değerinin hemen altında 1.416 trilyon dolar ve sosyal medya şirketi Facebook’un üzerinde 923.12 milyar dolarda oturuyor.

Olağanüstü gidişat, Ethereum’un Bitcoin’i “tersyüz edebileceği” ve BTC’yi dünyadaki en büyük dijital para birimi olarak geride bırakabileceği yönünde yenilenmiş spekülasyonlara yol açtı. Birincisi, kurumsal kuruluşlar da dahil olmak üzere zincirdeki faaliyette devam eden bir artış: haftanın başlarında Avrupa Yatırım Bankası, Goldman Sachs gibi bankacılık kuruluşlarıyla işbirliği içinde 121 milyon dolar değerinde iki yıllık bir dijital tahvil çıkaracağını duyurmuştu. DeFi’deki perakende ilgisi de son zamanlarda artıyor ve toplam değer kilitli sayılar 100 milyar doları aşan şaşırtıcı yükseklere ulaştı. Bununla birlikte, Ethereum’un ücret yapısının EIP-1559 elden geçirilmesini içeren “Londra” güncellemesi eklenmişti.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 3,917.38dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!