Ethereum ATH Üstüne ATH Yapıyor | Fiyat Analizi

Ethereum ETH 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz hafta 2700-2800 dolar bantlarında seyreden Ethereum, Dün ATH yaparak önce 3000 doları kırdı. Herkes düzeltme beklerken Ethereum yükselmeye devam etti. Kayıpsız bir biçimde yükselen Ethereum 3420 dolar’da ATH yaptı.

Ethereum için Ünlü Analistin Yorumları:

Ethereum, son birkaç gündür yükselen bir kanalda işlem görüyor. Boğalar, 1 Mayıs’ta fiyatı kanalın direnç çizgisinin üzerine çıkardı ve bu da ivme artışına neden oldu. Ethereum gün içinde 3.513 dolara yükselebilir.

Her iki hareketli ortalama da yükseliyor, bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, 80’in üzerindeki RSI, rallinin kısa vadede aşırı satın alındığını ve ETH / USDT çiftinin yakında küçük bir düzeltme veya konsolidasyona girebileceğini gösteriyor. Boğalar fiyatın kanala yeniden girmesine izin vermezse, yatırımcılar rallinin devam etmesini bekledikleri için düşüşler üzerinden alım yaptıklarını gösterecek. Tersine, eğer ayılar fiyatı 2.850 doların altına düşürür ve sürdürürse, parite 20 günlük EMA’ya (2.586 dolar) kadar düşebilir.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 4,141.21dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!