Ethereum, 4000 Dolarlık ATH’ye Dönmenin Güçlü İşaretlerini Göstermeye Başlıyor!

ethereum
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mayıs başında 4.300 dolarlık ATH’sinden bu hafta Ethereum’un 2800 dolara yükseldiğini gördük. Ancak aynı ayda Ethereum iki kez 1900 doların altına düştü.

Değerinin yarısından fazlasını düşüren piyasa ayılarının çağrısının ardından, boğalar ETH’yi tekrar 4000 dolara çıkarabilecek mi?

Kripto piyasası, Tesla Milyarder Elon Musk tarafından başlatılan ay ortasındaki çöküşten kurtulurken, ikinci en büyük kriptonun piyasa değeriyle ilgili umutlar yüksek görünüyor. Aslında, son gelişmelerin ardından madalyonun yükselmesi için iyi bir şans var. En önemlisi, kripto üst düzey ülkeleri Çin ve ABD ile gelişmekte olan pazar Hindistan, ilgili kripto yasaklarıyla ilgili olumlu açıklamalar paylaştı.

Genelgeler, yaklaşmakta olan kripto yasaklarına ilişkin korkuları hafifletti ve yatırımcıların sektöre olan güvenini geri kazandı. Bunun dışında kurumlar, en iyi blok zincirine büyük ilgi göstermeye devam ediyor. Buna yatırım devi Guggenheim Partners’ın kurucu ortağı ve Ethereum’un Bitcoin’den “çok daha yüksek faydaya” sahip olduğunu söyleyen yakın zamanda kripto meraklısı olan Todd Morley de dahil oldu.

Todd Morley şunları söyledi:

  Bana göre Ethereum, akıllı sözleşmeler yoluyla [Bitcoin’den] çok daha yüksek bir faydaya sahip.

Analist şu iki soruyu sordu:

  • DeFi protokolleri de son günlerde %11’e varan artışla Ethereum rallisini kutluyor. Değerleri, ana bilgisayar blok zincirine uygun olarak arttı. Bu yükseliş işaretleri ATH’sine geri dönüşle sonuçlanacak mı?

Ya da belki 5 bin dolara bir atılım daha?

Analist sözlerine “sadece zaman gösterecek” diyerek devam etti.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,321.06dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!