Ethereum 3000 Doları Mı İşaret Ediyor? ETH Fiyat Analizi!

Ethereum Fiyat Analizi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dün gerçekleşen Hard Fork etkisi ile Ethereum hızlı bir yükseliş yaşadı diyebiliriz. Bu ETH için yeni bir rallinin başlangıcı mıydı?

Ethereum 3000 Doları Geri Alabilecek Mi?

ETH 3000 Bin Dolar Olabilecek Mi?
ETH 3000 Bin Dolar Olabilecek Mi?

Ethereum dün Hard Fork etkisi ile oldukça hareketli bir gün geçirdi. Ancak bu Ethereum için ralli başlatabilecek türden bir yükseliş miydi? Birçok analist bu gelişmenin ETH için oldukça büyük ve farklı bir yola girmenin ilk adımı olduğunu söylüyor. Ayrıca kritik seviyenin de 3000 dolar olduğunu savunuyorlar. Bunun aynı zamanda psikolojik bir sınır olması da seviyenin önemini arttırıyor. Günlerdir yükselişte olan ETH için birkaç kritik seviyede mevcut. Analistler bu seviyelerin kırılması halinde 3000 bin doları aşabileceğimizi ve yeni dirençleri test edebileceğimizi söylüyorlar.

ETH Direnç Seviyeleri!

Ethereum Direnç Seviyeleri!
Ethereum Direnç Seviyeleri!

Şu an için en önemli seviyelerden birinin 3000 bin dolar olduğunu söylemiştik. Aslında bunun bir sebebi psikolojik bir seviye olması. Bu bölgenin biraz altında 2900 dolar seviyelerinde Ethereum’un uzun süredir gün kapatamadığını görüyoruz. Zaman zaman üzerine fitil atmış olsa da bu bölgenin üzerinde tutunması zaten yakınlaştığı 3000 bin dolar seviyesini kırmak için de önemli bir gelişme olacaktır. Ethereum için bir başka direnç seviyesinin ise 3370 dolar seviyelerinde olduğunu söylemek mümkün. Bu bölgenin ardından ise ATH (Tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine gelmiş oluyoruz. Burada bulunan 4172 dolar seviyesinden ret yememesi halinde ise yeni zirveler yapabilmesi mümkün görünüyor.

Ethereum Destek Seviyeleri!

ETH Destek Seviyeleri
ETH Destek Seviyeleri

ETH için geçmişte direnç olan bölgeler destek olarak çalışıyor gibi gözüküyor. 2600 dolar seviyesi uzun süredir direnç olarak çalışıyordu. Son günlerde bu seviyenin üzerine çıkan Ethereum bu bölgeyi desteğe çevirmiş gibi gözüküyor. Bu seviyenin altında bulunan bir başka destek ise 2320 dolar sveiyesi. Bu bölgede bir müddet direnç görevi görmüş ancak kırılması ile birlikte desteğe dönüşmüş. Ethereum için bu bölgelerin kırılmaması çok önemli. En dip seviyede bulunan bir başka destek ise BTC çöküşünün ardından tepki aldığı 1780 dolar diyebiliriz. Elbet burası en dipte bulunan destek seviyemiz. Buradan önce psikolojik destek görevi görmesi beklenen 2000 dolar seviyesi mevcut.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster