Ethereum 2400 Dolara Yanaştı!

Adsız-Kopyası-65-1080x694
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum bu hafta en yüksek seviyelerini gördü. Analistler bunun tesadüf eseri olmadığını belirtti.

BTC’nin etkisinde kalan Ethereum neredeyse 2400 dolar bandına yanaştı.

Ethereum ağının, blok zinciri 12.244.000 blok sayısına ulaştığında bir sonraki güncellemeye geçmesi bekleniyor. Blockchain, yayınlandığı sırada 12.237.070 bloğundaydı. 14 saniyelik mevcut ortalama blok sürelerine göre güncelleme, 15 Nisan 12.00 civarında başlayacak. “Berlin” olarak adlandırılan güncelleme, tümü ağı daha uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlayan çeşitli teknik değişiklikler getirecek.

Verilere göre, 24 saat içinde %10,8’lik bir artışının ardından Ethereum fiyatı bugün çok sayıda borsada 2.346 dolara yükseldi. Ethereum’un haftalık büyümesi %22.4 iken, fiyatı 3 aylık bir dönemde %110 arttı.

Ethereum’un son bir yıllık grafiği:

Berlin güncellemesi, bir blok zincirinin protokolünde geri dönüşü olmayan bir değişiklik olan çatallanma (hard fork) şeklinde sunulacak.

Ethereum’u cüzdanlarda veya borsalarda tutan herkes çatallanmadan etkilenmeyecek. Ancak madenciler, zincirin en son sürümüyle senkronize olmak için yazılımlarını güncellemek zorunda kalacaklar. EtherNodes.org’dan alınan veriler, Ethereum madencilerinin %72’sine bu güncellemenin ulaştığını gösteriyor.

Kısa vadede yüksek bir artış yaşayan Ethereum’un yeni güncellemelerle 3000 dolara çok uzak olmadığı görülüyor gibi duruyor.

İlerleyen yazılarımızda Ethereum’un Berlin güncellemesinden bahsedeceğiz.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 4,110.96dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!