Ana SayfaHaberEthereum 2.0 Stake Getirileri Düşse Bile ETH Topluluğu Ethereum ile!

Ethereum 2.0 Stake Getirileri Düşse Bile ETH Topluluğu Ethereum ile!

-

Santiment’e göre, Ethereum’un uzun vadeli stakerlarının varlıkları son 10 haftada yüzde 31 oranında azaldı. Veriler, bu stakelerin getirilerinin değer kaybettiğini gösteriyor.

Ethereum 2.0 Staking Getirileri Düşse de Topluluk ETH ile Birlikte!

Source: Santiment

Düşük getirilere rağmen, stakerlar Ethereum ETH‘ye olan ilgilerini sürdürüyor. Staking Rewards verilerine göre, Ethereum ağındaki stakerların sayısı sürekli artıyor. Geçtiğimiz ayda, ağdaki stakerların sayısı yüzde 6.14 oranında arttı. Basın zamanında, ETH’yi staking yapan 544.248 adres vardı. Stakerların yanı sıra, perakende yatırımcılar da Ethereum’a ilgi gösterdi. Glassnode verilerine göre, 0.01 coin’i ve üzerinde tutan adreslerin sayısı son birkaç ayda önemli ölçüde arttı.

İlginizi Çekebilir: ABD Hükümeti, Hackerlerden Ele Geçirdiği Bitcoin’leri Borsalara Taşıyor!

Staker ve perakende ilgisi artmaya başladıkça ve Shanghai Güncellemesi yaklaşırken, birçok tüccar Ethereum’un geleceğine yatırım yapmaya başladı. Aynı durum, BitMEX’deki Ethereum’a karşı açık pozisyonların 4 aylık bir yüksek seviyeye ulaşmasıyla da gösterildi. Ancak, tüccarların Ethereum karşısındaki duyguları aşırıya kaçmaya başladı.

Ethereum için Piyasa Short Eğiliminde

Örneğin, Coinglass’a göre, Ethereum karşısındaki kısa pozisyonlar son birkaç haftada önemli ölçüde artmıştı. Basın zamanında, Ethereum karşısındaki tüm pozisyonların yüzde 54.08’i short pozisyonlardı.

Source: coinglass

Bu aşırıya kaçan duygular tüccarlardan gelmesine rağmen, balinalar Ethereum’a yatırım yapmaktan vazgeçmedi. Örneğin, son 3 ayda ETH’yi tutan adreslerin oranı artmaya devam etti. Balinaların yüksek ilgisi kısa vadede Ethereum sahiplerini faydalandırabilir ancak bu balinaların satışı uzun vadede perakende yatırımcıların fiyat dalgalanmalarına daha fazla maruz kalmalarına neden olabilir.

Source: Santiment

Yeni adresler ise balinaların aynı heyecanı paylaşmadı. Ağın büyümesinin düşmesi, yeni adreslerin ETH göndermeyi ilk kez düşük seviyede tuttuğunu gösteriyor. Çok sayıda hareket eden faktörün varlığında, Ethereum’un geleceği için ne olacağını sadece zaman gösterecek.

İlginizi Çekebilir: Piyasa Düşerken Ripple (XRP) Yükseliyor! İşte Muhtemel Sebepler

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler