ETH ve BNB ATH Yaptı

7 Milyar Dolarlık bir düşman,% 51 saldırısında Bitcoin'i düşürebilir mi?
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası en büyük para birimlerinin fiyatlarındaki son düşüşten kurtulurken, Dün Binance Coin ve Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.


1 Mayıs 2021 Cumartesi günü, ETH ve BNB fiyatı sırasıyla 2.862.47 dolara ve 641.86 dolara ulaştı. Böylelikle hem 2. hem de 3. sıradaki para birimleri bugün tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Bu haber, kripto sektörü için bir piyasa toparlanmasının ardından geldi. Çoğu para birimi geçtiğimiz birkaç hafta içinde bir darbe aldığından, kripto yatırımcıları bu değer artışı konusunda mutlu.

Ayrıca, Ağustos 2018’den bu yana ilk kez Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %50’nin altına düştü. Bununla birlikte, tokenlarda iyileşme eğiliminde olduğu için BTC alıcıları henüz umutlarını yitirmemiş olabilir.

Bitcoin Nisan ortasından bu yana ilk kez 58.276 dolara yükseldi. ETH artışının nedeni, Avrupa Yatırım Bankası’nın platformdaki ilk dijital tahvili piyasaya sürdüğü duyurusunu içerdiği düşünülüyor.

Bunun dışında, çoğu Ethereum blok zincirine dayanan NFT ve DApps popülaritesindeki artış da değerini artırıyor.

Öte yandan, Binance Coin, daha fazla olmasa da, aynı derecede potansiyel gösteriyor. Para birimi, yılın başından bu yana neredeyse 14 kat değer kazandı. Bunun büyük bir kısmı Binance’in son ticari hamlelerinden kaynaklanıyor.

Bunlar, DeFi pazarının Ethereum ile rekabet halinde bir payı için bir blok zinciri ağının başlatılmasını içeriyor. Binance Akıllı Zincir, Ethereum’unkinden 35 kat daha düşük ücretlerle hizmet veren bir platform.

Yukarıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak söyleyebiliriz ki altcoin sezonu gerçekten bomba gibi geliyor.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 602.79dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 4,109.69dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!