Pazar, Şubat 28, 2021

ETH fiyatı haftalık grafiğine göre önemli karar aşamasında!

ETH Fiyat hareketinin bu iki bölge arasında değişmesi muhtemeldir, herhangi birinin kırılması muhtemelen güçlü bir oynaklık hareketi ile uyumlu olacaktır.

İlk Fiyat İşlemi Çift Üst Red Anahtarı Haftalık S / R Desteği Saygın RSI Salınımı Yüksek Aşıldı

ETH Fiyat Analizi: ETH Haftalık Grafik

Haftalık ETH

Teknik tabloya giriş yapan ETHUSDT, güçlü bir yükseliş dalgalanması genişlemesinden önce bir S / R Flip yeniden testini onaylayarak haftalık S / R’yi düşürmeyi başardı. Bu, tüm zamanların en yüksek bölgesini test eden güçlü bir hamle başlattı. Bir hacim doruk düğümü geçici bir tepe noktası gösterdiğinden bir ret belirgindir; bu yerel bir çift tepe reddi oluşturdu.

Düşüş genişlemesi, haftalık S / R’yi destek olarak yeniden test eden, kritik bir seviye olan davayı takip etti ve birden fazla denemede saygı gördü.

Bu, alıcıların daha düşük destek alanlarına sahip olduğunu gösterirken, satıcıların dirençle fiyatı reddettiğini ve bunun da fiyat hareketlerinde kararsızlığa yol açtığını gösterdi. Mevcut fiyat hareketi, haftalık kilit direnç altında dinlendiğinden, bunun ihlal edilmesi, yükselişe doğru güçleneceğini gösterecektir.

Ethereum’un bu seviyelerde hareket etmesi, Haftalıkta yükselişi sürdürebilir bir yükselişi gösterebilir. Bir sonraki ATH seviyesinin görülüp görülmemesi yakın zamanda belli olacaktır.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 1,318.41dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98