Ana SayfaKripto Para AnalizleriETH Düşüş Hareketine Mi Hazırlanıyor? Kritik Bölgede!

ETH Düşüş Hareketine Mi Hazırlanıyor? Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda ciddi fiyat yükselişlerinin ardından, dün yaşanan düşüş ile birlikte Ethereum direnç seviyesinden ciddi satış ile karşılaştı! Ethereum’un önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere yazımızda aktardık.

Ethereum Düşüşe Devam Edecek Mi?

Ethereum’un önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, daha önceki Ethereum analizimizde bahsettiğimiz direnç bölgesinden satış ile karşılaşarak %5’den fazla düşüş yaşadığını gözlemliyoruz.

Ethereum, yükseliş hareketine devam etmesi için 1654$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı gerçekleştirmesi gerekiyor. (Bknz: Akıllı Sözleşme Nedir?)

Ethereum 1654$ seviyesinin üzerinde mum kapanışı yapamaz ise düşüş hareketine analizde belirttiğimiz şekilde devam ederek 1350$ seviyelerine kadar düşüş yaşayabilir.

Ethereum Bu Direnç Seviyesinin Üzerine Çıkması Gerekiyor!

Ethereum fiyat grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 1483$ seviyesinde olduğunu görüyoruz. ETH yükseliş hareketine devam etmesi için 1654$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yapması gerekiyor.

ETH 1654$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükseliş trendine devam ederek, yükselişini 1800$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

ETH 1654$ fiyat seviyesinin üzerinde mum kapanışı yapamadığı sürece düşüş hareketine ilk etapta 1483$, bu direnç altında mum kapanışları ise düşüşün 1350$ fiyat seviyelerine kadar devam etmesine neden olabilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.

Hacker 58 Bin Ethereum’u İade Etti, Bu Altcoin Yüzde 30 Yükseldi!

On-chain verilerine göre, Hacker 25 Mart'ta 58.000 Ethereum (100 milyon dolar) iade etti. Geri verilen fonlar, altcoini yüzde 28 artırdı!
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler