ETC laboratuvarları, Chainalysis ile ortaklığını duyurdu!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum Classic Labs (ETC), kripto para birimi işletmelerinin yerel ve küresel düzenlemelere uymasına yardımcı olacak Chainalysis KYT’yi (Know Your Transaction) sunmak için blockchain analiz şirketi Chainalysis ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortaklık ile ilgili olarak, Chainalysis, ETC Labs girişimlerine, projelerine ve şirketlere ve projelerin gereksinimlerini kapsamalarına yardımcı olmak için Chainalysis konu uzmanlarına uygunluk ve düzenleme konusunda erişim hakkı vereceğini söyledi. Ayrıca, Chainalysis KYT ve eğitim sertifikaları platformunun ETC laboratuarlarının hızlandırıcı girişimlerine indirimli olarak sunulacağını belirtti.

Chainalysis KYT, piyasaya sürülmeye göre, darknet pazarlarından dolandırıcılıklara ve anormal işlemlere kadar yüksek riskli aktiviteyi tespit eden bir kripto para birimi işlem izleme yazılımıdır.

Chainalysis’in Baş Gelir Sorumlusu Jason Bonds, açıklamada, özellikle borsalar söz konusu olduğunda kripto işletmeleri için uygunluğun karmaşık ancak kritik olduğunu söyledi. Ortaklığın, bir kripto para birimi işi başlatan kurucuların giriş engellerini çözeceğini umuyordu.

ETC Labs Kurucusu ve Başkanı James Wo yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bu ortaklık, gerekli bir kaynağı yansıtır ve ETC üzerine inşa eden şirketlerimiz için doğal bir ilerlemedir; (ve başlangıç ​​aşamasındaki girişimlere, bilgi sahibi olurken şirketlerini başarılı ve sorumlu bir şekilde kurmaları için yardımcı olun)

Ek olarak, yayın, blockchain ve kripto finansal hizmet girişimlerinin Chainalysis’i aşağıdakiler için nasıl kullanabileceğini belirtti:

Uyumluluğu ve Raporlamayı Otomatikleştirin, Büyük hacimli aktiviteleri izleyin ve Ethereum Classic ve diğer kripto para birimlerinde gerçek zamanlı olarak yüksek riskli işlemleri belirleyin.

Şimdiye kadar, ETC laboratuvarları, ETC’deki gaz maliyetini düşürmek için OpenGSN ile ortaklık kurdu ve Chainbridge’in geliştirilmesi için ChainSafe ile ek ortaklıklar kurdu ve ayrıca New York Blockchain Haftası’nın bir parçası olarak Gitcoin ile çalıştı.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster