Çarşamba, Ocak 27, 2021

EREGL, IPEKE, ISCTR Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,49 oranında değer kazanan endeks günü 1.395 seviyesinden kapattı. Aşırı alım bölgesine gelen osilatörler birlikte kanal direncine yaklaşan endeks açılışta güçlü sayılabilecek 1.410 direncini test edebilir. Endeks, gün içerisinde de dünkü kapanış seviyesinin üzerinde kalarak söz konusu seviyeyi kırmayı deneyebilir ki bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda 1.428 hedefe girebilir.

BIST-30 Kontratı

Aylık ortalaması ve kanal alt bandından aldığı destekle yükselişini sürdüren kontrat, aşırı alıma gelen osilatörlerle birlikte kanal üst bandına doğru yükseliş eğilimini koruyabilir ki 1.595 ana hedef olarak izlenebilir.

EREGL, IPEKE, ISCTR

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (16.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺29.22
THYAO.IS₺11.95
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺20.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.61