EOS, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 24 Mart

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EOS, 50 SMA ve 200 SMA arasında işlem yaparken, Waves yükselen bir üçgen oluşumundan bir kopuşa tanık oldu, ancak baskı zamanında daha düşük seviyelerde dengelendi. Son olarak Zcash, kayıplarını %38,2 Fibonacci seviyesinde kesti ve aynısı 136,21$ seviyesinde bulundu.

EOS Fiyat Analizi

OBV’deki düşük zirveler, EOS 4,47$ ‘lık dirençten güneye doğru ilerledikçe piyasadaki satış baskısını vurguladı. 4 saatlik zaman diliminde, şamdanlar sırasıyla direnç ve destek çizgileri gibi davranan 50 SMA (mavi) ve 200 SMA (yeşil) arasına sıkıştırıldı. İki hareketli ortalama arasında bir kesişme de bir yükseliş gelişimi olabilir.

RSI 50 civarında kuzeyi işaret ediyordu ve üst bölgeye doğru bir hareket muhtemelen EOS’un genel direncini tersine çevirdiğini görecekti. Bu, bir sonraki tavana kadar 4,47$ ‘a kadar ek kazançlar sağlayabilir. Öte yandan, 200 SMA’daki bir kırılma, 3,74$ ‘lık güçlü bir destek bölgesine satışın uzatılmasına yol açabilir.

Waves Fiyat Analizi

Dün yükselen bir üçgenden bir kopuş, Waves’in son 33 günde ilk kez görülen 12$ işaretinin üzerine çıktığını gördü. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelerde de bir satış görüldü ve fiyat 11 dolarlık desteğe yaklaştı. 24 saatlik işlem hacm %110’un üzerinde sıçradı ve 350 milyon $’ı aştı, bu da tüccarların fiyat 12$’ a yaklaştıkça kazançları kilitlediğinin bir göstergesi.

Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinin hemen altından aşağı doğru ilerliyordu, MACD’nin histogramı, MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmasına rağmen, momentumda bir düşüş kaydetti. Basın zamanı destek seviyesindeki istikrar kısa vadede sağlıklı olacak ve boğalar için bir sonraki hedef 13 doların üzerindeydi.

Zcash  Fiyat Analizi

Fiyat %38,2 Fibonacci düzelme seviyesinde destek bulduğundan Zcash’in 4 saatlik grafiğinde bir miktar yükseliş hareketi görüldü. Daha önce, basın zaman kanalına doğru bir düşüş, bazı alımları teşvik etmiş, bu da fiyatı kuzeye taşımıştı ve aynı durumun ilerlemesi bekleniyordu. RSI, ZEC boğaları 136,21$ ‘lık bir satışları yumuşatırken aşırı satım bölgesine yakın bir yerden yükseldi.

Chaikin Para Akışı da kuzeyi işaret ediyordu ve yarım çizginin üzerindeki bir hareket, kripto para birimi için güçlü sermaye girişlerini görebilir ve bu da fiyatı %50 geri çekilme seviyesinin üzerine çıkarabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 54,559.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!