EOS uzun vadeli Fiyat Analizi: 14 Eylül

coin yorum

EOS, Ethereum için sözde bir rakipti ve akıllı sözleşmeler, DApp’ler vb. için yeni bir platformdu. Ancak, son zamanlarda pek bir değeri olmadı. Bir kez CoinMarketCap sıralamasında ilk 10’da yer alan EOS, yazı yazılırken 24 saatlik fiyat değişikliği% -2 ve haftalık% -6.3 fiyat değişikliği ile piyasadaki en büyük 12. kripto para birimi oldu.

Birçok altcoin gibi, EOS bir zamanlar her şeydi, ancak yakında birçok altcoin’in sahip olduğu gibi hiçliğe dönüşebilir. Tüm pragmatik karamsarlık bir yana, kripto para, yazı yazılırken bir dürtü dalgasından kaynaklanıyordu.

EOS 3 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de EOSUSD

EOS için 3 günlük fiyat grafiği, yukarıda gösterildiği gibi, kırılma noktasına yaklaşan azalan bir kanalın oluşumunu ortaya koydu. Bu nedenle, EOS konusunda gitmenin en iyi yolu uzun bir pozisyon açmak olacaktır.

Bununla birlikte, uzun pozisyonu açmadan önce, fiyatın kanalın orta kısmını test etmesi ve buradan çıkması gerekir. Bunu yapmamak uzun ticareti geçersiz kılar.

Yukarıdakilere dayanarak, giriş 2.379 $ ‘da olacak ve girişten% 17.04 daha düşük stop ve 7.84 $’ dan kar elde edecek. Bu,% 229’luk bir artış anlamına gelir. Evet, bu uzun bir atış, ancak EOS’un bu yükseklere ulaşmasını engelleyen hiçbir şey yok.

Bu ticaret, 13.47’lik muazzam bir R sağlayacaktır.

Nihai hedef 7.84 $ ‘dır, ancak karlar aşağıdaki seviyelerde alınabilir – 3.976 $, 5.367 $ ve son olarak kanalın zirvesi olan 7.84 $.

Yukarıda belirtilen ticarete girerken göz önünde bulundurulması gereken bir ölçüm, EOS ile BTC arasındaki korelasyondur.

Kaynak: Coinmetrics

Basın zamanında, EOS’un 30 günlük Spearman korelasyonu oldukça yüksek bir seviye olan 0,768’de kaldı. Bununla birlikte, bunun 0,967’lik zirveden nispeten daha düşük olduğuna dikkat edilmelidir. 17 Ağustos 17’den bu yana, söz konusu korelasyon grafiklerde yükselişte.

Bitcoin’in doldurulmamış CME boşluğunun ışığında, koşullar uyumlu olursa EOS’un Bitcoin’i tepeden aşağı takip etmesini bekleyebiliriz. Eğer aynı şey olursa, ticaretten çıkmak en iyi durum olacaktır.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.