Salı, Kasım 24, 2020

EOS, NEM, COMP Fiyat Analizi: 14 Kasım

Bitcoin, kısa süre önce 16.400 $ ‘lık bir yıllık en yüksek seviyeyi kaydettikten sonra piyasadaki tüccarlarda coşku uyandırdı. Kripto paralar sıralamasının daha da aşağısında, EOS son dönemdeki yükseliş görünümünü tüketmiş gibi görünürken, NEM’in grafiği düşüş eğilimi gösteriyordu ve muhtemelen bir geri çekilme görüyordu. Son olarak, Compound son zamanlarda artış kaydetti, ancak henüz uzun vadeli düşüş trendinde herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermedi.

EOS

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Uzun zaman diliminde, EOS bir düşüş trendi içindeydi. EOS, Ağustos ayı ortalarında 3,9 $ ‘lık yüksek bir oran yayınladığından bu yana, bir dizi düşük zirve yapıyor.

Fibonacci Retracement aracı, EOS’un neredeyse iki hafta önce 2,75 $ ‘dan 2,22 $’ a düşmesi için kullanıldı. kripto para için yukarı doğru önemli geri çekilme seviyeleri daha sonra vurgulanmıştır.

Yazım sırasında, EOS’un 2.55 $ ‘a düşmeden önce% 78.6 geri çekilme seviyesi olan 2.64 $’ dan reddedildiği ortaya çıktı. Söz konusu seviye aşılırsa, 2.49 $ bir başka önemli destek seviyesi olacaktır.

MACD, yaklaşık% 8’lik güçlü bir artış nedeniyle güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi, ancak geri çekilme hareketi% 78.6 seviyesinde reddedildikten sonra sona erebilir ve 2.59 $ ‘lık direnç de mevcut.

NEM [XEM]

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

Geçtiğimiz birkaç hafta, XEM‘in desteğini 0,095 dolarda bulmak için sabit bir hızla değer kaybettiğini gördü. Kasım ayının başlarında, kripto varlığı, piyasadaki diğer altcoinlerin birçoğunun yanı sıra grafiklerde yükseldi.

Ancak, son günlerde, RSI daha düşük zirveler yaparken, fiyat bir dizi yüksek yükseliş oluşturdu. Fiyat ve momentum arasındaki bu düşüş farklılığı, XEM için bir düşüşün yakın olduğunu gösterdi.

Desteğin 0.123 $ ‘dan geri çekilmesi mümkün oldu ve 0.13 $ da bir talep bölgesi oldu. Bu seviyeler, tüccarlar için bir satın alma fırsatını gösterir. XEM için 0.14 $ ‘a yükseliş ve ardından düşüş muhtemeldi.

COMPOUND [COMP]

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

Birkaç gün önce, Compound 81 $ ‘a düştü ve ardından COMP o zamandan beri kazançlar kaydetti. Direncin üzerinde 125 dolarlık bir hareket, düşüş trendinin olası tersine döndüğünü işaret eder.

Kısa vadede, kripto varlık, satıştan çok alım gördü, aynı şekilde bir dizi yüksek düşüş kaydetti.

Yazma sırasında, COMP, Başar Osilatör tarafından gösterildiği gibi güçlü bir yükseliş momentumuna sahipti. Başka bir yükselişten önce 108 dolara gerileme görebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.92
  THYAO.IS₺11.74
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.12
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.16