Eos (EOS) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

eos-1-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Eos (EOS) yorum analizimizle birlikte, Eos Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, EOS için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Eos yorum analizimizin detayları…

Eos Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

eos

Eos (EOS) teknik analizimizle birlikte, Eos’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Eos fiyatının yalın bir halini gözlemliyoruz. Genel olarak yorumlamak gerekirse EOS coin Marketcap sıralamasında 50. sırada bulunan bir altcoindir. Geçtiğimiz boğa koşusunda sert yükselişlere sahne olan EOS coin fiyatı, Mayıs ayındaki sert düşüşten sonra hala eski seviyelerine ulaşamamış durumda gözüküyor. Genel olarak ara yükselişler görsekte grafikte yatay band hareketleri görmekteyiz. Genel piyasa yapısı ve paranın Bitcoin, Memecoin, Metaverse gibi alanlardan diğer altcoinlere akmaması sebebiyle hacimsizlik söz konusu.

eos

Günlük grafiğe birkaç majör yapı ekledik. Bu şekilde yorumlamaya devam etmemiz gerekirse öncelikle EOS coinde belli bir satış baskısı oluştuğunu görüyoruz. Bu satış baskısını grafiğe eklediğimiz düşen trend ile gösterdik (kırmızı çizgi). Özetle altcoinin bir ralli başlatması için önce bu trendi yukarı kırması gerekiyor. Trendin anlık seviyesi $4.9 seviyesine denk geliyor. Ancak trend kırıldıktan sonra yeni bir ralli hareketi görebileceğimizi belirtmek isteriz. Olası bir kırılımda ilk hedef eski ATH seviyesi olacaktır.

Grafikte yukarıda bahsettiklerimiz dışında majör bir destek bölgesi bulunuyor. Gayet güçlü şekilde korunan bu destek bölgesi defalarca test edilmiş durumda. Alıcıların baskınlığı ise her denemede alınan tepkilerden açıkça anlaşılıyor. En sonki düşüş dalgasında tekrar bu bölge tekrar test edilmiş. $3.5 seviyesi altında günlük mum kapanışı gelmediği sürece grafiğe pozitif bakabiliriz.

Eos Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

eos

EOS yorum analizi ile birlikte Eos coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, EOS fiyatının daha yakın açıdan durumunu gözlemliyoruz. Özellikle yukarıda bahsi geçen destek bölgesinden aldığımız güçlü tepkiyi görüyorsunuz. Şu aşamada piyasanın genel durumu kötüye gitmezse olası senaryoyu ok hareketleri ile çizdik. Destek bölgesinden alınan tepki ile düşen trende tekrar bir yükseliş görebiliriz. Ancak kritik aşama o seviyede başlıyor olacak diye belirtelim. Düşen trend seviyesinde bulunan yatay direnç bölgesi de alıcıların işini zorlaştıracak gibi duruyor. Satıcılı alan kırılabilirse EOS coinin önünün açık olduğunu belirtebiliriz. Ancak olası bir satış baskısı durumunda altcoin tekrardan majör destek hattına kadar bir sarkma görebiliriz. Özellikle direnç seviyesi kısa vade trader’lar için risk azaltım bölgesi olarak belirlenmelidir.

Eos (EOS) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $5 – $4.9
Güçlü Destek $3.8 – $3.6
0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook