Çarşamba, Ocak 27, 2021

EOS, Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: 31 Temmuz

Son birkaç gün içinde, Bitcoin’in kripto pazarının geri kalanına etkisi daha fazla belirgin olamazdı. Dünyanın en büyük kripto para biriminin nihayet ayağını bulmasıyla, pazarın geri kalanı bunu izledi ve altcoinlerinin çoğu önemli kazanımlar kaydetti. Bu alts çoğu için, Bitcoin zammı iyi bir zaman geldi çünkü Litecoin ve EOS gibi birçoğu yükseliş momentumunu tüketti. Bununla birlikte, Dogecoin gibi diğerleri için, artışın fiyat performansı üzerinde çok az etkisi oldu.

Litecoin [LTC]

Bitcoin’in altınının gümüşü olan Litecoin, yukarıda belirtilen zam, grafiklerde LTC’nin fiyatını kuzeye itmeden önce listelerde duruyordu. Aslında, Litecoin’in Bitcoin destekli fiyat dalgalanması o kadar önemliydi ki, kripto o zamandan bu yana listelerde neredeyse% 30 arttı. Ve kripto yazma sırasında bir şekilde istikrar kazanmış olsa da, LTC hala son birkaç ay içinde dokunduğu seviyeden çok daha önce işlem görüyordu.

Litecoin’in iyileştirilmiş fiyat performansının ölçeği, teknik göstergeleriyle de vurgulandı. Parabolik SAR’ın noktalı belirteçleri fiyat mumlarının altında ve boğa piyasasına işaret ederken, MACD çizgisi grafiklerde Sinyal çizgisi üzerinde yükseliyordu.

Geliştirme cephesinde, Litecoin için yakın zamanda herhangi bir güncelleme yapılmadı. Ancak, kripto-saklama Anchorage yakın zamanda LTC için destek duyurdu.

Kaynak: TradingView’da LTC / USD

EOS

Bir zamanlar kripto para çizelgelerinin ilk 10’unda popüler bir dayanak noktası olan EOS artık orada değil, kripto yazma sırasında 11. sırada, Cardano ve Kripto.com Son birkaç ayda kripto para. Bitcoin’in dalgalanması fiyatını kuzeye çekmeden önce, EOS’un piyasası, bir dizi zam ve düşüşün işaret ettiği çok sayıda topsy-turvy hareketi fark ediyordu. Bununla birlikte, son fiyat artışı, kriptoyu grafiklerdeki acil direncini ihlal etmeye itti.

Aslında, Bitcoin pompalandığından beri EOS, grafiklerde% 17.3 arttı.

Bollinger Band’larının ağzı, yazı sırasında genişliyor, bu da EOS pazarının artan bir volatilite için olduğunu öne sürdü. Ayrıca, Müthiş Osilatör yükselen yükseliş momentumunu resmetti.

EOS, Çin’in Blockchain Hizmet Ağı ile entegrasyon için seçildiğini açıkladıktan sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Kaynak: TradingView’da EOS / USD

Dogecoin [DOGE]

Dogecoin Temmuz ayına bir patlama ile başlamış olsa da, bir fısıltı ile bitiyor. Dogecoin hakkında bir TikTok videosu viral hale geldiğinde fiyatındaki olağanüstü artıştan beri, DOGE grafiklerde olağanüstü düzeltmeler gördü. Aslında, DOGE, yazım sırasında, ayın ilk haftasında ATH’ye çarptığı için % 33’ün üzerinde düşüş gösterdi.

Bitcoin’in fiyat artışları da kendi performansı üzerinde çok fazla bir etki yaratmadı. Chaikin Para Akışı, en son piyasa yürüyüşüne karşılık gelmekle birlikte, yazarken yakında düşüyordu. Aksine, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında sıkı bir tutuma sahipti.

Kaynak: TradingView’da DOGE / USD

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺12.54
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.36
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.23