EOS Analizi: Önemli Noktalar

eos
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

2017 yılında Ethereum blokzincirinde oluşturulmuş daha sonrasında ise kendi blokzincirine geçen coin olan EOS, ticari uygulamaların geliştirilmesi, barındırılması ve sunulmasını sağlayan bir sistemdir. Daha hızlı çalışması ve işlem maliyetlerinin düşük olmaması sebebiyle zamanla Ethereum’un en büyük rakibi haline gelmiştir.

EOS 27 Mayıs’tan itibaren kademeli bir şekilde düşüş trendine girdi. 7.39 dolar seviyelerindeyken başlayan düşüş 5.64 dolar seviyelerini bize gösterdi.

EOS Analizi (1 Saatlik Mum Grafiği):

EOS’un aralıklarla ani düşüşler yaşadığını görüyoruz. Dün gece de büyük satış alan EOS, düşüşe geçerek 6.15 seviyesinden 5.80 dolara kadar geriledi.

EOS destek noktasının tam sınırında yer alıyor, destek noktasının altına inmesi durumunda düşüş kaçınılmaz olabilir. DMI indikatöründe 25 seviyesinin altına inen çizgi ciddi satışların olduğunun sinyalini veriyor.

EMA 13 çizgisinin de altında bulunan EOS, EMA 13 çizgisinin üstüne çıktığı takdirde direnç noktasına yaklaşması olası, tabi çizgilerden geri dönüş de olabilir.

Ema 13 çizgisinin üstüne çıktığı takdirde EOS için alım sinyali başlayabilir.

EOS’un destek (mor renkli alt çizgi) altına inmesi durumunda 5.50 dolar seviyelerine gerileyebileceği düşünüyor. EOS potansiyeli bulunan gelecek vaad eden bir proje, ani yükselişlerde gördüğümüz gibi böylesine düşüşlerle sık sık karşılaşılıyor.

EOS (EOS) fiyatı an itibariyle$ 4.52dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!