Salı, Mart 2, 2021

EOS, Aave, Vechain Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Kripto piyasasının altcoinlerinin birçoğu için, son birkaç gün, Bitcoin’in listelerde düşüşünden sonra fiyatlarını kurtarmakla ilgiliydi. Aave gibi bazı altcoinler son 24-48 saat içinde önemli artışlar kaydetmeyi başarırken, EOS ve Vechain gibi diğer kriptolar yatay hareket büyüleriyle savaşmak zorunda kaldı.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

CoinMarketCap’in listesinde 16. sırada yer alan EOS, yayın zamanında 2.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2.7 dolardan işlem görüyordu. Gün boyunca, EOS, 2.7 $ ‘lık ani direnç ve 2.5 $’ lık destek sınırları dahilinde çoğunlukla yatay bir şekilde işlem gördü. EOS, haftanın başından bu yana iyileşme sürecindeyken, son birkaç gün bir konsolidasyon dönemine girdiğini gördü.

EOS için Bollinger Bantları küçülmeye devam etti ve kripto para fiyatı için düşük dalgalanma sinyali verdi. RSI ayrıca tarafsız bölgede kaldığı ve aşırı satım bölgesine doğru ilerlediği için çok da yükseliş eğilimi göstermedi.

Aave [AAVE]

Kaynak: Aave / USD, TradingView

Aave, basın zamanında 153,7 dolardan işlem görüyordu ve fiyatının dünden bu yana yüzde 6’nın üzerinde arttığını gördü. kripto para için güçlü bir yükseliş ivmesi varken, Aave şu anda 156 dolarlık dirençle savaşıyordu. Direnç seviyesini aşamazsa ve bir fiyat düzeltmesine dayanırsa, kripto para birimi, fiyatını dengelemeye yardımcı olmak için 133 dolarlık acil desteğine bakabilir. kripto para önümüzdeki günlerde beklenmedik bir düşüş görürse, 115 $ ‘dan test edilen başka bir destek daha vardı.

Madeni paranın teknik göstergeleri umut verici görünüyordu. EMA şeritleri destek sunuyordu ve hatta madalyonun ani direncini aşmasına yardımcı olabilir. RSI göstergesi, aşırı alım bölgesinde kalmaya devam ederken benzer bir yükseliş hissini tekrarladı.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

VeChain’in fiyatı, son 24 saat içinde yüzde 1,65 civarında küçük bir düşüş kaydetti ve işlem fiyatını, basın zamanında 0,023 dolara yükseltti. Kripto para biriminin piyasa değeri 1.6 milyar dolar ve 24 saatlik kayıtlı işlem hacmi 288 milyon dolardı. Son 24 saat, VET ticareti ile kripto para için 0,027 $ ‘lık anlık direnç ve 0,022 $ destek arasında çoğunlukla yana doğru hareket gördü.

Bununla birlikte, kripto para bu kanaldan çıkabiliyorsa, grafiklerde net bir iyileşme sağlamak için 0,030 $ ‘lık direnci de aşması gerekebilir.

VeChain için RSI göstergesi tarafsız bölgeden uzaklaşıyordu ve önümüzdeki saatlerde aşırı satım bölgesinde daha derinlere inebilir. Öte yandan MACD göstergesi yükseliş eğilimi gösterdi ve basın zamanında bir tersine dönüş yakın görünmedi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 48,686.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.86
  THYAO.IS₺14.81
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.98
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.19