Perşembe, Şubat 25, 2021

ENJSA, ENKAI, EREGL, INDES, TAVHL Haftalık Hisse Önerileri Ve Yorumları

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden AKSEN ve EREGL hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %10,73 yükseliş yapan AKSEN ile %5,89 yükselen EREGL olmuştur. 5 Şubat – 12 Şubat kapanış fiyatlarına göre ise EREGL %3,49 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyelerini görmeden haftayı kapatmıştır. Geçen hafta XU100’de %0,74 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise %0,75 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AEFES, AKSEN ve TURSG hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ENJSA, ENKAI ve INDES hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

ENJSA, ENKAI, EREGL, INDES, TAVHL

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy – (15-19 Şubat 2021)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Görkem Ilık
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺20.40
THYAO.IS₺12.83
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.16
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.40