Diğer

  En Az 1 Bitcoin Tutan Adreslerin Sayısı Yeni Bir Rekor Kırdı!

  • Bitcoin (BTC) tutan adreslerin sayısı, önde gelen kripto paranın fiyatının artacağına dair büyüyen beklentilerle yeni bir rekor kırdı.
  • Grafik açısından bakıldığında, hem 1 BTC hem de 0.1 BTC popülasyonları için ‘BTC Tutulan Adres Sayısı’ çizgisinin ‘Bitcoin Fiyatı’ çizgisi ile ilk kez kesişme yaşadığını gösteriyor.
  • Bu arada, BTC yazı sırasında, Bitcoin başına 29.590 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor ve gün içinde %1,70’lik bir artış kaydediyor.

  En az 1 adet Bitcoin tutan adreslerin sayısı yeni bir rekora ulaştı; Bitcoin fiyatı 29.500 doların üzerinde işlem görmeye başladı.

  En az 1 BTC Tutan Adresler Yeni Bir Zirvede

  Bitcoin (BTC)

  En az bir Bitcoin (BTC) tutan adreslerin sayısı, önde gelen kripto paranın fiyatının artacağına dair büyüyen beklentilerle yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,013,414’e ulaştı.

  Özellikle, Bitcoin nüfusunun büyümesi başka bir rekorla da görülebilir, çünkü en az 0.1 BTC tutan adreslerin sayısı 8 Ağustos’ta Glassnode’un verilerine göre tarihinde ilk kez 4,436,238’e ulaştı.

  Her iki sayı da ilişkilidir, çünkü 1 BTC tutan adreslerin sayısı, 0.1 BTC veya daha fazlasını tutan adreslerin sayısı üzerinde de etkili olur. Grafik açısından bakıldığında, hem 1 BTC hem de 0.1 BTC popülasyonları için ‘BTC Tutulan Adres Sayısı’ çizgisinin ‘Bitcoin Fiyatı’ çizgisi ile ilk kez kesişme yaşadığını gösteriyor.

  bitcoin-number-of-addresses-holding-1-coins

  Bitcoin fiyatında son durum

  Bu arada, BTC yazı sırasında, Bitcoin başına 29.590 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor ve gün içinde %1,70’lik bir artış kaydediyor. Bitcoin, 2 Ağustos’tan bu yana ilk kez bu seviyede işlem görüyor. Bugün BTC’nin en düşük seviyesi 29.146 dolar olarak kaydedildi.

  Bitcoin, 21 Haziran’dan bu yana aynı fiyat aralıklarında işlem görmeye devam etti. BTC 28.000 ila 32.000 dolar arasında seyrederken, iyimser yatırımcılar için daha fazla coin biriktirmek için iyi fırsatlar yaratıyor.

  Her şey göz önüne alındığında, dijital varlığın bu beklentileri karşılayabilmesi, Bitcoin ile ilgili daha fazla gelişmeye ve daha geniş kripto ve makroekonomik manzaradaki genel duyguya bağlı olacaktır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i...

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu durum piyasa dalgalanmalarına yol açabilir. Uzmanlar, günlük 25 milyon dolarlık Bitcoin ihraç...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakma ihtimali bulunuyor. Bu tahmin, kripto piyasasında birden fazla ETF öngörüsü arasında geliyor. Kripto topluluğundaki birçok...

  Bitcoin Fiyatının $63K Üzerinde Stabil Kalması Altcoinlere Yönelik İlgiyi Artırıyor

  Bitcoin (BTC) 63.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor, bu da altcoinlere olan ilgiyi artırıyor. Bu durum,...