Dogecoin Düşüşü Ardından Elon Musk Nihayet Ortaya Çıktı! İşte O Gelişmeler

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

En büyük DOGE destekçisi Tesla CEO’su Elon Musk, sonunda konuştu. Elon Musk, dedikodulara yanıt vermek için Dogecoin işlem fiyatlarını düşürme teşebbüsleri hakkındaki tartışmaya katkıda bulundu. İşte detaylar…

Elon Musk sonunda konuştu: Dogecoin hakkında bir tartışmaya katkıda bulundu!

Topluluktaki en büyük ve en etkili Dogecoin destekçisi olan Tesla CEO’su Elon Musk, DOGE işlem fiyatlarını düşürme teşebbüsleri hakkında bir tartışmaya katkıda bulundu. Dogecoin geliştiricilerinden biri olan Ross Nicoll, geliştiricilerin mevcut DOGE transfer fee’lerini azaltabileceği konusuna karşı çıkanları ikna etmeyi amaçladığını tweetledi. Elon Musk, bunun üzerine yorum yaparak, işlem ücretlerinin düşürülmesinin değerli bir gelişme olacağını söyledi.

Dogecoin Fee Tartışmaları

CoinOtag.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Tesla CEO’su kripto paranın işlem verimliliğini artırmak için Dogecoin geliştiricileriyle birlikte çalıştığını söylemişti. Ross Nicoll bu geliştiricilerden biri. Ross Nicoll tarafından ilkbaharda başlatılan bu tartışmada topluluk, madencilerin güçlü kalması için Doge transfer işlem ücretmelerini azaltmanın en iyi yolunu tartışıyor.

Elon Musk, Doge’yi Bitcoin’den daha uygun işlem ücretlerine sahip bir ödeme birimi yapmaya çalışıyor

Mayıs ayının ortalarında Elon Musk, Doge parametrelerini Bitcoin’den daha iyi ödeme yöntemi yapmak için nasıl iyileştirilebileceğine dair vizyonunu paylaştı. Bunlar içerisinde DOGE işlem ücretlerini yüzde 100 azaltmak vardı. İdeal olarak Elon Musk’a göre, Dogecoin gereğince hızlı olmalı ve işlem fiyatları ucuz olmalı, zira DOGE ile bir fincan kahve satın almak kahvenin kendisinden daha pahalıya mal olmamalı.

Dogecoin Elon Musk Vizyonu

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, o vakitler Elon Musk’a karşı çıkmıştı.  Michael Saylor, dünyanın merkezi olmayan ve istikrarlı bir değer deposuna (Bitcoin’e atıfta bulunarak) merkezi, daha az istikrar sahibi ve enflasyonist bir kripto para ödeme yönteminden (DOGE’ye atıfta bulunarak) çok daha fazla ihtiyaç olduğunu belirtti. MicroStrategy CEO’su hususa yönelik şunları söyledi:

Dünyanın, yukarıda bahsettiğiniz üzere daha merkezi, daha az istikrarlı, enflasyonist ödeme yöntemine ihtiyaç duyduğundan çok daha fazla, Bitcoin gibi merkezi olmayan, istikrarlı, deflasyonist bir varlık deposuna ihtiyacı var.

Michael Saylor Elon Musk

Dogecoin 2021’de ikinci en berbat gününü geçirdi! Elon Musk nerede?

Elon Musk’un son yorumları tarihi bir çöküş yaşayan DOGE fiyatını hareketlendirmedi.  Dogecoin 2021’de ikinci en kötü gününü geçirdi. Hatta birtakım Dogecoin sahipleri, meme-coin’i terk ettiği için Elon Musk‘u suçluyor. Dogecoin (DOGE) fiyatı, son 24 saat içinde 0,27 dolar düzeylerinden 0,16 dolar düzeylerine kadar düştü. Bu oranlar kripto parada yüzde 70’lik bir çöküşe işaret ediyor. Haberin tamamı için tıkla!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook