dYdX (DYDX) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-11

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

dYdX (DYDX) yorum analizimizle birlikte, dYdX Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, DYDX için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte DYDX yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken DYDX’de kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

DYDX Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

DYDX-01.01-01

DYDX yorum analizi ile birlikte dYdX coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, DYDX fiyatının kritik destek seviyelerinin altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 8.45-8.6 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 9.7-10 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde ise 10.7 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

DYDX için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 7.75-7.9 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 7.1-7.2 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

dYdX Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

DYDX-01.01-02

dYdX (DYDX) teknik analizimizle birlikte, DYDX’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, DYDX fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrederek yarım çizginin üzerine yükselmesi halinde altcoinin yeni yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ayrıca histogramda bir boğa kesişimi öngörülüyor. Kesişimin olması halinde altcoinin yeni yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır.

DYDX Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

7.75-7.9

8.45-8.6

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook