Cumartesi, Ocak 23, 2021

Düşük verilere rağmen Litecoin neden güçlü performans göstermeye devam ediyor?

Litecoin’in değeri şu anda en son Mayıs 2018’in 1. haftasında tanık olunan bir aralıkta. 185 doların üzerindeki bir fiyat Mart 2018’e kadar geri alınabilir, bu nedenle LTC ana direnç seviyelerini test ediyor.

14 Aralık’tan bu yana haftalık performans istisnai oldu ve fiyatların toparlanması da olumlu gelişmelere yol açıyor.

Litecoin

Kaynak: Ticaret Görünümünde LTC / USD

Daha önce de belirtildiği gibi, Flare Network, LTC işlevselliğine Ethereum ile akıllı sözleşmeler gibi izin vereceği için Litecoin ile entegrasyonunu duyurdu. Ağ ayrıca Litecoin Hodlers için ücretsiz bir kripto airdrop ilan etti.

Piyasa Litecoin için pozitif kalırken, basın zamanında, bazı zincir içi ölçümler varlığın cari değeri için birkaç tehlike işareti göstermeye devam ediyor.

Litecoin FRM ve MVRV: Kolektif Kaos önde mi?

Resim

Kaynak: Twitter

Verilere göre, Litecoin Ücret Oranı çarpanı grafiklerde 16 ayın en düşük seviyesine düştü. FRM göstergesi fiyatla ilgili olmasa da, doğrudan ağın güvenliği ile ilişkilidir.

Ölçü, toplam madenci geliri (blok ödülü + işlem ücretleri) ile işlem ücretleri arasındaki oran olarak tanımlanır ve düşük bir FRM oranı, daha az güvenli bir ağı gösterir.

FRM’nin yeni düşük seviyelere ulaşmasıyla, Litecoin’in MVRV’si 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Resim

Kaynak: Twitter

2,11 derecesiyle MVRV mevcut piyasanın tepesinde kalmaya devam ediyor, ancak genel göstergesi LTC’nin şu anda aşırı değerli bir varlık olduğunu gösteriyor. Yükseliş rallisi sırasında aşırı değerli bir varlık, mevcut fiyatın uzun vadede sürdürülebilir olmayabileceği ve metriğin fiyatla birlikte bir düzeltmeye ihtiyacı olduğu konusunda spekülatiftir.

Litecoin’in bir ralli sırasındaki tarihsel yükseliş davranışı 2017’den itibaren iyi bir şekilde belgelendi ve şu anda tüm zamanların en yüksek değerinden %50 uzakta kaldı. Bu nedenle, varlık, umutlu yatırımcıların olası duyarlılığı nedeniyle merdiveni tırmanmaya devam edebilir.

Litecoin (LTC) fiyatı an itibariyle$ 136.90dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39