Dünyaca ünlü rock yıldızı Gene Simmons, Bitcoin için çalışma sözü verdi!

bitcoin btc kurumsal

70’lerin sonundan beri Amerika’yı kasıp kavuran rock grubu Kiss’in üyesi Gene Simmons, Twitter’da Bitcoin ile ilgili bir paylaşım paylaştı.

Ünlü müzisyen Gemini borsasının kurucu ortağı Winklevoss, Cameron’ın tweet’inde insanların banka hesabı olmadan Bitcoin ve Ethereum satın almalarını sağlayacak bir sistem geliştirmek için tweet attı ve “Evet yapacağım” dedi.

Winklevoss, “Eski sistemdeyseniz kripto para satın almak çok kolay ama banka hesabınız yoksa paranızı kripto olarak yatırmanız çok zor. Bunu değiştirmek zorundayız ”dedi.

Simmons’ın bu tweet’i hem hayranlarının hem de onu Twitter’da tanıyan kalabalığın dikkatini çekti. “Cevabını açar mısın, bunu nasıl yapacaksın?” Amerikalı rockçı, sorulduğu halde cevap vermedi.

Simmons’ın kısa cevabı tartışma yaratırken, bankasız kripto para alma veya banka hesabı açıp kripto para satın alma sistemi geliştirip geliştirmeyeceği tam olarak anlaşılamadı.

Cameron Winklevoss’un tweet’i de tartışmalara neden oldu. Bu zamana kadar düzenleyicilerle iyi ilişkiler içinde olan ve daha fazla kişinin kripto paraya ulaşmasını sağlayan ünlü yatırımcının banka hesaplarından çıkmayı konuşması da ilginçti.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.