Salı, Nisan 20, 2021

DOT, ADA, TRX ve UNI Bu Alternatif Ralliye Neden Liderlik Edecek?

Ethereum’un 2000 doların üzerindeki rallisini ve bir hafta içinde yaklaşık %25’lik kazancını takiben, şimdi bu alt sezonda çift haneli getiri sunan altcoinleri seçmek için ideal zaman olabilir. Borsalardan çıkan altcoin arzının bir fiyat rallisine yol açması veya yerel bir düşüşün gelmesi muhtemeldir. DOT, ADA, TRX ve UNI gibi en önemli alts fiyat trendinde değişiklikler oldu ve borsalara arz ve değişiklik gibi en önemli ölçümler, önümüzdeki hafta bir fiyat rallisi beklentisine yol açtı.

TRX için ticaret hacmi %66’nın üzerinde düştü, varlık şu anda zincir içi analistlere göre satın alma bölgesinde. Büyük ölçüde 0,096 doların altında kaldıktan sonra, fiyat bir ay içinde ilk kez %22’nin üzerine çıktı. Bu fiyat hareketi, TRX ve ADA arasında birkaç paralelliğin çizilmesine yol açtı. ADA’nın büyük HODLers konsantrasyonu %25’in altındadır ve bu TRX ile aynıdır. Şu anda, ADA’nın fiyat rallisi grafiğe göre soğumuş olabilir, ancak zincir içi analize göre, traderlar hala yükselişte ve uzun bir ralli için alan var.

Bu altcoinler DOT, ADA, TRX ve UNI neden toparlanmaya ayarlandı?

Perakende traderlar için TRX ve ADA gibi uzun vadeli yükseliş alts, coinmarketcap.com’dan fiyat hareketliliği ve fiyat çizelgelerine dayalı spot borsalarda yüksek volatilite ve likidite ile haftalar ve hatta 24 saat içinde çift haneli kazançlar sağlayan ADA, mevcut fiyat seviyesidir. ADA için satın alma bölgesinde bir giriş noktası olarak kabul edilir. Son 5 ayda DOT biriktiren traderlar, fiyat 42$’a yükseldiğinde, Şubat 2021’de vurulan ATH olan gerçekleşmemiş karlar için rezervasyon yaptırabilirler.

DOT’un ticaret hacmi, son 30 gün içinde istikrarlı bir şekilde arttı. ADA gibi, borsalardaki likidite daha yüksek olduğu için DOT’un genişletilmiş bir yükselişe sahip olması bekleniyor. Chainlink’in Oracle’larını Polkadot’a getiren son güncelleme, son 24 saat içinde %5 kazanmış olan varlığın fiyatı için tetikleyici bir olay olabilir. UNI durumunda, tetikleyici V3 lansmanıydı. Yeni bir ATH’ye isabet etmek, fiyat artışı beklentisinin artmasına neden oldu. Şu anda fiyat 29,5 dolar ve DOT gibi hala satın alma bölgesinde. ATH’den yaklaşık %20 uzakta olmasına rağmen, DOT ve UNI için anlatı büyük ölçüde benzer. UNI’nin rallisi, piyasa değeri ile neredeyse sona erdi ve 24 saatlik fiyat artışı ralli öncesi seviyelere düştü. İlk 25’te yer alan çoğu alts için bir tetikleme etkinliğiyle, bu hafta bir alt ralli beklentisi var. Alım bölgesinde ADA ve UNI ile ve borsalardaki fiyat hareketine ve net akışa bağlı olarak, fiyat rallisi bu hafta sonu başlamış olabilir.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Ali DEMİREL
  Ali DEMİREL, uzun yıllar boyunca onlarca farklı sektör ve alanda edindiği bilgiler doğrultusunda yönelmeye karar verdiği kripto dünyasında, önemli isimlerin ona kattığı bilgiler ve tecrübeler ile Coin Otağ bünyesinde gelişmeyi, geliştirmeyi hedefliyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96