Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Meksa Yatırım - 30.09.2020

  Dolar Yorumları / Meksa Yatırım – 30.09.2020

  -

  USDTRY; Çıkış trendi sürmekle birlikte kâr satışları görülüyor. İlk destekler7.75-7.72seviyelerindebulunuyor. Sonraki destekler ise 7.66 ve 7.62 noktaları olarak görülüyor. İlk dirençler ise 7.84-7.86 ve 7.89 noktalarında.

  Bu seviyelerde kar satışları görülebilir. Aksi takdirde sonraki dirençler ise 7.93 ve 8.00 seviyelerinde bulunuyor. Kâr satışları ve destek seviyeleri izlenecek.

  Kaynak: Meksa Yatırım Günlük Piyasa Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler