Salı, Kasım 24, 2020

Dolar Yorumları / Işık FX – 10.11.2020

Kurda, dünkü işlem gününe 8,36 seviyesine yakın açılış ile başlangıç yapılırken, iç piyasaların açılması sonrasında TCMB Başkanı Naci Ağbal’dan gelen açıklamalar ve olası kabine revizyonuna dair artan beklentilerle 8,00 seviyesinin altına kadar hızla geri çekilme oluştu.

Yeni işlem gününe; USD lehine işlemler ile başlayan ve şuan için 8,15 civarında fiyatlanan kurda, günün devamında yine teknik fiyatlamalardan daha çok; başta kabine revizyonu olmak üzere iç taraftaki gelişmeler ile fiyatlamalar şekil bulabilir. Yine, küresel taraftan da; ABD Başkanlık seçimleri ve aşı çalışmaları gibi önemli konuların yansımaları ile kurda bir takım fiyatlamalar görmek mümkün olabilir. Teknik olarak ise; yeniden oluşabilecek geri çekilmelerde yükselen trend çizgisine denk gelen 8,00 seviyesinin kırılıp kırılmayacağı kritik olacak.

Kaynak: Işık FX Günlük Forex Analizleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Devrim Çaçal
Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.92
THYAO.IS₺11.74
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.12
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.16