Dogecoin’de Hareketlenme Ne Zaman Bekleniyor?

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin’in fiyat hareketleri yatırımcılardan bir gün daha çaldı. Varlık yerel bir zirve olan 0.06064$ ‘dan işlem gördü ve önceki rangbound seviyesine geri döndü. Bu hafta %4,66’nın üzerine düştü. Bu ayki fiyat hareketiyle karşılaştırıldığında CoinMarketCap’ten alınan fiyat verilerine göre %5,4 arttı. Dogecoin, yaklaşık bir aydır aralıksız ticaret yaptıktan sonra, memlere verdiği tepkiyi ve Musk gibi piyasayı etkileyenlerden gelen yorumları engelleyen net bir eğilim ortaya çıkarmaya devam ediyor.

DOGE biriktirme aşamasında mı?

Binance piyasaları, DOGE’nin işlem hacmine en büyük payı sağlayanlar olduğundan ve şu anda DOGE, Binance’de %0,5’lik bir primle işlem görüyor. 24 saatlik hacim %24 düştü, ancak bu, DOGE’nin borsalardan ayrıldığını ve depolama ve cüzdanlara çarptığını gösteriyor. Bu, likiditeyi geçici olarak azaltabilir ve yükselişe dair bir anlatının oluşmasına izin verebilir.

Bu, DeFi jetonlarının ve büyük harfli altcoinlerin aylık en düşük seviyelerden yükseldiği bir zamanda gelir. Büyük ölçüde bir meme kripto para olarak algılanmasına rağmen, Musk Coinbase’deki listelemesini destekliyor. Varlığın Github’daki açık koduyla ilgili birkaç güncelleme yapıldı. Borsalar arasında yüksek miktarlarda alım satımı yapıldığından, gerçek kar elde etmek için teknik geliştirme ve güncelleme süreci başlamıştır. Bu, temellere dayalı uzun vadeli bir yükseliş görünümü anlamına gelir. Bununla birlikte, IntoTheBlock’un zincir içi analizine göre, perakende tüccarlar arasındaki borsalara ilişkin duyarlılık şu anda düşüş gösteriyor

Mevcut fiyat seviyesinde, %86 HODLers karlı. Bununla birlikte, DOGE’yi zirvede satın alan ve 0,06$ fiyat seviyesinin üzerinde yeterli likidite ve fiyat hareketi bekleyen birçok kişi var. İlginç olan, DOGE kripto para ağındaki 5.5 Milyar$ değerindeki işlemlerin büyük değerli işlemler olması ve DOGE balinalarının bu hareketleri geçen hafta gerçekleştirmiş olması.

Madeni paranın değeri nispeten düşük olduğu için, gerçek karları ayırtma fırsatlarının çoğu yüksek hacimli işlemlere dayanır ve balina hareketleri azdır. Ek olarak, balina hareketleri, bir fiyat rallisinin yolda olduğu anlamına gelmez, ancak, dalgalanma artarken ve sonraki haftalarda fiyat yükselirken DOGE için yatay seyre geçtikten sonra hacimdeki artış iyi bir alım fırsatı oluşturabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 50,521.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!