“Dogecoin Milyoneri Oldum!”

doge
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meme kripto para birimi Dogecoin son zamanlardaki yükselişiyle gündemde. Bu yükselişten faydalanan bir isim ise 33 yaşındaki Glauber Contessoto.

Dogecoin’i Reddit aracılığıyla öğrenen Contessoto, Dogecoin fiyatı 4.5 cent iken 180.000 dolarlık Doge satın aldığını açıkladı. Dogecoin’i seçmesinin nedenleri arasında Dogecoin’in 2013′te bir şaka olarak yaratılmasından bu yana temeli önemli ölçüde büyüdüğü için dijital parayı çevreleyen Reddit topluluğunu sevdiğini söyedi.

Elon Musk’ın da Dogecoin hakkındaki Tweetlerini, Dogecoin’i seçmesindeki bir diğer neden olarak açıklayan Contessoto, Elon Musk’ın bir dahi olduğunu düşünüyor.

Los Angeles’ta bir müzik şirketinde çalışan Contessoto, Dogecoin satın almak için harcanabilir geliri olmadığını, bu yüzden büyük bir risk aldığını söylüyor. Fakir büyüdüğünü söyleyen Contessoto bu yatırımın kendisi açısından çok büyük olduğunu söylüyor.

Arkadaşları tarafından “İçi boş bir balon, sonunda patlayacak!” gibi söylemler ve sosyal medyada dolaşan Dogecoin uyarılarını dikkate almayan Contessoto, Dogecoin’lerini elinde tutmaya devam edeceğini söyledi.

Dogecoin fiyatı yaklaşık yüzde 400 arttıktan sonra Contessoto Reddit’te “Selam çocuklar, Dogecoin milyoneri oldum!” paylaşımı yaptıktan sonra $1.081.441,29’lık bakiyesini ekran görüntüsü olarak paylaştı.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!