Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin (DOGE) Yükselişe Hazır mı?

  Dogecoin (DOGE) Yükselişe Hazır mı?

  -

  DOGE Fiyat Analizi

  Doge-3

  Dogecoin son iki haftada çift haneli fiyat düşüşü yaşadı. Piyasa değerine göre onüçüncü en büyük kripto para birimi olan DOGE, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %85 aşağıda ve analistler daha fazla çöküşün gelebileceğine inanıyor.

  Dogecoin (DOGE) fiyatı, dün ASYA PAC oturumunda başlayan küresel rahatlama hareketinden mini bir kâr elde etti. Yükseliş, erken saatlerde Ukrayna’dan gelen Rusya’nın bazı taleplerini karşılamaya istekli oldukları yönündeki yorumlarla ateşlenmişti.

  Öte yandan, Moskova sessiz haberleri ne onayladı ne de reddetti. Ortada bulunan bu yorumsuz atmosfer kısa sürede alevlenen bu yükselişi tekrar söndürdü. DOGE fiyatındaki düşüşe bakıldığında yatırımcıların dün açılan long pozisyonları ellerinden çıkarmaya çalıştığı görülmekte.

  Beklentiler Hangi Yönde?

  Doge-2

  DOGE şu anda düşüş trendinin LL bölgesinde seyrediyor. Üst seviyeden çekilen, mavi alçalan trend çizgisi DOGE’u her iki yönde de kırılabilecek bir üçgen haline getiriyor.

  Yeşil yükselen trend çizgisi 0.1137 dolardan geçmektedir. Altında bir kırılma ayılara 0.1067 destek seviyesine doğru bir düzeltmeyi tetikleme şansı verebilir.

  Görüşmeler hala devam ederken, gelecek olumlu bir haber ile tekrar bir yükseliş şansı doğabilir. Kırmızı alçalan trend çizgisinin üzerinde bir kırılma DOGE fiyatını 0.1242  direnç seviyesine ulaştıracaktır.

  Bu alan üzerinde kapanış yapılması halinde, birkaç gün boyunca akümüle olan DOGE 0.1300’u aşmasının ardından 0.1357 dolar seviyesinin gelmesini bekleyebiliriz.

  Dogecoin boğalarının ihtiyacı olan şey 0,12 dolar civarında bir destek bulmak. Ancak kendi başına bu seviye çok da yeterli değil. Bu nedenle aşağı yönlü hareket ilk olarak 0,10 dolar seviyesine ve hatta altına da düşmesiyle sonuçlanabilir. Aynı zamanda şu anda 0,09 dolar seviyesi tarihi olarak önem teşkil ediyor olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  K. Batuhan HAMALİ
  K. Batuhan HAMALİ
  Kadir Batuhan Hamali, 26 yaşında. İstanbul'da lise öğrenimini dil alanında tamamlamasının ardından Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Kurumsal iş tecrübelerinin yanı sıra üç yılı aşkın süredir özellikle kripto paralar öte yandan hisse senetleri ve bir çok yatırım varlığıyla ilgilenen Hamali, şimdilerde Coin Otağ bünyesinde yazılarını paylaşmakta.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler