Dogecoin (DOGE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

dogecoin-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dogecoin (DOGE) yorum analizimizle birlikte, Dogecoin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, DOGE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Dogecoin yorum analizimizin detayları…

Dogecoin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

doge

Dogecoin (DOGE) teknik analizimizle birlikte, Dogecoin’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Dogecoin fiyatının genel görünümünü inceliyoruz.

DOGE, genel itibari ile Memecoin‘lerin babası konumunda bir altcoin olarak biliniyor. Geçmiş boğa rallilerinde ilk büyük hareketleri başlatanın kendisi olduğunu söylememiz hiçte yanlış olmayacaktır. Bu yüzden aslında Dogecoin’in büyük ralliler yaşaması genel piyasa durumuna pozitif yansıyabilecek bir harekettir. Önceki analizlerimizde bahsettiğimiz durumların değişmediğini gözlemliyoruz. Yalnızca bahsi geçen düşen trend yapısında son düşüş dalgasında 1 ihlal gördük. Düşen trend altına sarkan fiyat kısa süreli de olsa orada vakit geçirdi. Fakat anlık görünümde fiyat kendisini tekrardan güvenli sulara atmış gibi duruyor. DOGE alıcıları özellikle $0.20 seviyesini iyi şekilde korumalı. Bu sayede fiyat satış baskısı altına tekrar girmeyecektir. Ayrıca fiyattan eski ATH seviyesine kadar bir yükseliş beklenebilir. Bu sinyaller gelmeye devam ediyor. Yine de yükseliş süresince ara direnç seviyeleri kritik öneme sahiptirler.

Dogecoin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

doge

DOGE yorum analizi ile birlikte Dogecoin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, DOGE fiyatının bahsi geçen durumlarını daha yakından görüyoruz. Grafikte gördüğümüz ufak bir negatif durum mevcut. Bu durum ise DOGE fiyatının yatay direnç seviyesinde bulunması. Fiyat, bulunduğumuz seviyeden güçlü bir satış dalgası yemediği sürece bu bölgenin kırıldığını düşünüyoruz. Eğer bahsettiğimiz senaryo gerçekleşirse Dogecoin’de çizdiğimiz ok hareketi şeklinde bir yükseliş görmemiz olası olacaktır. Ok hareketi tamamiyle hayali olsa da altcoinin yapısı gereği sert hareketleri sevdiğini biliyoruz. Ayrıca DOGE’nin kripto para borsasında çok nadir bulunan bir yatırımcı kitlesine sahip olduğunu unutmamak gerek. Zira olası yükseliş başladığında, FOMO derecesi yüksek olacaktır. Kısacası eğer yatırımcı kitlesi altcoinin arkasında durursa, bu yükseliş süreci hızlı ve bir o kadar sert yaşanacaktır diyebiliriz.

Genel piyasa yapısı ve Bitcoin‘in durumu grafik için oldukça önemlidir. Herhangi bir ters durumda grafik yapısı doğal olarak etkilenecektir…

Dogecoin (DOGE) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.29
Zayıf Direnç $0.23
Güçlü Destek $0.20
0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook