Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020 ;DOGE Fiyat Analizi

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020 ‘e göre;Dogecoin DOGE Önemli Bir Yükselişin Eşiğinde Olabilir Mi?

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020’e göre Dogecoin (DOGE), 8 Şubat tarihinde gerçekleştirdiği sert yükseliş hareketi ile uzun vadeli alçalan direnç çizgisinin üstüne geçti. Bir gün sonrasında 35 satoshide zirvesini belirleyen DOGE, buradan geri çekilmeye başladı.

Dogecoin DOGE Yorum 2020 Genel Bakış

  • DOGE 980 günlük alçalan direnç çizgisinin üstüne çıktı.
  • Haftalık grafikte RSI göstergesi fiyatların yükselebileceğini gösteriyor.
  • 35 ve 80 satoshi seviyelerinde direnç bulunuyor.
  • 25 satoshi seviyesinde destek bulunuyor.
  • Fiyat bir çift dip formasyonunu tamamlamış görünüyor.
  • 200 günlük hareketli ortalama seviyesi direnç oluşturabilir.

Dogecoin DOGE Yorum 2020’e göre Kripto para analisti  @J0hnnyw00  Twitter üstünde yaptığı paylaşımda DOGE’un yakın zaman içerisinde yükselişe geçebileceğini ifade etti. Analist, yaptığı analiz ile satış baskısının uzun vadeli yükselen destek seviyesinde zayıflamaya başladığının da altını çizdi.

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020
Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020; @J0hnnyw00 Tweet

DOGE bu seviyede destek bularak yükselişe geçebilecek mi? Analizin devamında bu sorunun cevabını arıyor olacağız. Dogecoin (DOGE) 2020 yılının Şubat ayının başında da (2. haftasında) önemli bir yükseliş hareketi ortaya koymuş ve böylece yatırımcılarını da oldukça sevindirmeyi başarmıştı.

DOGE Yorum 2020 ; Fiyat Analizi

DOGE Yorum 2020’e göre 8 Şubat tarihinde bir boğa mumu oluşturan DOGE, burada momentum kazanarak bir gün sonra 35 satoshi seviyesine kadar ilerledi. Bu hareket ilk bakışta çok önemli gibi görünmüyor olsa da DOGE’un fiyatı 980 gündür aktif olan direnç seviyesinin üstüne ilerlemesine olanak sağladı.

Bu dönemde haftalık grafikte RSI göstergesi de belirgin bir boğa uyumsuzluğu yapmaya başladı ve yükseliş hareketinin istikrar sağlayabileceğini gösterdi. Bunun gerçekleşmesi durumunda, 80 satoshi seviyesi ilk hedef olarak belirlenebilir.

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020
DOGE Yorum 2020 Teknik Grafik Görseli

Dogecoin Yorum 2020;Teknik Analiz

DOGE, Senenin başından beri 25 satoshi seviyesinin yakınlarında çift, hatta bir üçlü dip formasyonu oluştrdu. Son iki dip seviyeleri ile günlük RSI göstergesi bir boğa uyumsuzluğu oluşturdu.

Yine de fiyat 200 günlük hareketli ortalama seviyesinin oluşturduğu direncin yakınlarında hareket ediyor. Eğer DOGE’un fiyatı, bu hareketli ortalamanın üstüne çıkmayı başarırsa çift dip formasyonunu tamamlamış olacak. Bunun gerçekleşmesi halinde uzun vadeli işlem aralığınının üst sınırının bulunduğu 35 satoshi bir sonraki direnci oluşturabilir.

Dogecoin DOGE Yorum 2 Mart 2020
Dogecoin Yorum 2020 Teknik Grafik Görseli

Dogecoin Yorum 2020 ‘e göre sonuç olarak DOGE 25 satoshide dip seviyesini belirledikten sonra bir çift dip formasyonu oluşturuyor. Fiyat, 200 günlük hareketli ortalama seviyesinin üstüne çıkabilirse ilk etapta 35 satoshiye kadar yükselmeye devam edebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook