Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT) ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi!

Son 24 saat toparlanma açısından olumluydu, ancak hiçbir kripto para anında fiyat patlaması görmedi. İşte DOGE, DOT ve BNB teknik analizi...

Bitcoin BTC
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak kabul etmesi nedeniyle yaklaşık yüzde 10 arttı. Yine de çoğu altcoin bu yükselişe katılamadı; Dogecoin, Polkadot ve Binance Coin bu kategoriye girdi.

Dogecoin [DOGE] Analizi

 

DOGE, son 24 saatte fiyat artışına tanık oldu. Yüzde 6,4 artışla, yazının yazıldığı sırada kripto para 0,327 dolardan kırmızı renkte işlem görüyordu. Kripto para, 4 Haziran’a kadar direnç seviyesini (0,42 dolar) test eden bir boğa koşusundaydı. Bununla birlikte, 4 Haziran ve 7 Haziran düşüşleri DOGE’yi destek seviyesine (0.285 dolar) yaklaştırdı. Basit Hareketli Ortalama çizgileri – 50 SMA (turuncu) ve 100 SMA (kırmızı), her ikisi de kripto para için düşüş eğilimi gösterdi. Bu, madeni paranın düşüşlerden kurtulması için daha uzun bir bekleme süresine dönüştü.

Tüm göstergeler, yukarıda belirtilen destek ve direnç seviyesi içinde yatay bir harekete işaret ediyor.

Polkadot [DOT] Analizi

 

DOT, kendisini güçlü destek ve direnç seviyelerinde konsolide etti. Piyasanın son oynaklığı, kripto paranın 30,2 doları geçmesini ve 18,78 doların altına düşmesini engelledi. Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI), alım baskısı göstergeyi tekrar yukarı çekerken aşırı satım bölgesinden güçlü bir geri dönüş yaptı. Yazım sırasında, gösterge nötr çizginin üzerinde hafif bir düşüş gözlemledi.

Bollinger Bantları hala ayrışmışken, paralel hareketleri henüz oynaklık göstermedi. Ancak, mum çubukları kırmızı çizgi üzerinde hareket ettiğinden, hareket daha da pozitif olabilir. Awesome Osilatör ayrıca son 24 saatte yükselen yükseliş momentumu sergiledi.

Bu göstergeler fiyat artışı için elverişlidir. Kripto para direnç ve desteği içinde kalacak.

Binance Coin [BNB] Analizi!

 

Binance Coin ayın başında iyi bir performans sergiledi ve kripto para 435 dolar direnç seviyesine yaklaştı. 4 ve 7 Haziran bunu durdurdu ve kripto para düştü. BNB iyileşiyor ancak oldukça yavaş. Yazım zamanında, fiyat göstergesi kırmızı ile işlem gören 364 dolardı. Göreceli Güç Endeksi (RSI), yazı yazılırken nötr çizginin biraz altına düştü.

Öte yandan MACD, gösterge çizgisi kırmızı sinyal çizgisi üzerinde hareket ederken yükseliş eğilimi gösterdi. Parabolik SAR’a göre, mum çubuklarının altında beyaz noktalı çizginin varlığı yükselen bir yükseliş trendi sergiledi. Ancak, ileriye dönük olumlu bir fiyat hareketi ilan etmek için henüz çok erken.

Aktif direnç ve destek seviyeleri oldukça güçlü ve şu anda fiyat her iki yönde de sallanabilir. BNB’nin hareketini izlemek önemlidir.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!