dc logo

Dogecoin (DOGE) Bugün 0.003 Dolara mı Gidiyor?

Dogecoin nihayet 0,003'a mı gidiyor? Cevapladık
Dogecoin nihayet 0,003'a mı gidiyor? Cevapladık

Dogecoin (DOGE) fiyatı bugün itibariyle 0.00240 dolar’lık fiyatından 0.00234 dolar seviyesine gerileyerek işlem görüyor. Yazıyı yazarken şu anki fiyatı 0.002351 dolar olarak görünüyor. Bu analizin hazırlanması sırasında, DOGE sabit bir şekilde ilerliyor ancak düşen bir momentuma sahip. DOGE’nin son fiyat performansı, birçok insanın neden “Dogecoin güvenlidir?” Sorusunu sorması ve gelecekte olumlu fiyat artışları beklemeleri gerekip gerekmediğini merak etmesine yol açıyor.

8 saatlik bir grafikte, DOGE kripto para birimi hafif bir yükseliş trendi çekiyor ve fiyatı 0.0022 doların üzerine çıktığından 7 haftalık direnci aşmış bulunuyor. Bununla birlikte, 20 günlük Bollinger Bantları şimdi genişliyor, bu da önümüzdeki günlerde benzeri görülmemiş bir dalgalanma olduğu anlamına gelebilir.

Ayrıca grafikler, Dogecoin’in 0.00120 doların altına düştükten sonra ABD dolarına karşı yükseliş trendini artırdığını gösteriyor ve burada Şubat 2020’de bir boğa koşusu yaşadıktan sonra yıllık düşüşlerini test ettiğini görüyoruz.

dogecoin doge

Son 5 gün içinde DOGE fiyatı. (Kaynak: TradingView)

Sonuç olarak, DOGE geçen haftaki kümülatif grafiğe göre bir büyüme kaydetti. Bu, 200 günlük MA’nın kademeli desteğini korumasına yardımcı oldu. 20 günlük Bollinger Bantları bir volatilite dalgası yansıtıyor ancak eğilim üst BB’nin üzerinde bir kırılma olduğundan DOGE için dik bir yükselişin mümkün olabileceğine inanıyoruz.

Yukarıda resmedildiği gibi gün içi grafikte zaten bir volatil kendini gösteriyor. Dogecoin fiyatı 0,0024 doların üzerinde kalıcı bir al sat yapamadığından 0,00230 doların altına düştü. Öyleyse, Dogecoin yakında 0.003 dolara mı gidiyor?

Ayrıntıların şimdi gösterdiği gibi, bu ümit edebileceğimiz bir gerçek değil. Bununla birlikte, pozitif fiyat dalgalanmaları DOGE’un nasıl teslim edileceğini bildikleri bir şey – tek fark, bu sefer minimum olmaları ve büyük kazançlar için fazla potansiyelleri olmamasıdır.

DOGE bugün düşüş eğilimi gösteren bir şamdan trendiyle açıldı ve kripto paranın fiyatı son 24 saat içinde ikinci kez 0,0023 dolar olarak düzeltildi. Kripto para yeniden 0.00230 $ ‘ın üzerine çıktığında ise tekrar bir umut doğdu.

Teknik göstergeler DOGE’u güçlü gösteriyor. Ancak “Dogecoin yakında 0.003 dolara mı gidiyor?” Diye sorarsanız ya da Google’de aratıyorsanız, bunun yakın vadede gerçekleşmeyebileceği gerçeği bizleri karşılıyor. Tabii yine de en doğrusunu hep birlikte göreceğiz.

Dogecoin (DOGE) Bugün $ 0.003’a mı Gidiyor? Analizlerimize göre hayır ama kendi analizlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz!

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.