Dogecoin, Chainlink ve XRP Yorum Analizleri 13.07.2020

altcoin yorumları

Dünyanın önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin, Mayıs ayında çok beklenen yarılanma geçirdikten sonra topluluğun çoğunun ondan beklentileri karşılamadı. Olumlu sinyaller veren temel metrikler ve aktif adreslerin oranı güçlü olmaya devam ederken, BTC’nin fiyat hareketi geride kaldı. Bunu düşünün – son iki hafta boyunca, kripto para biriminin değeri, yazı yazılırken baskılanan piyasa oynaklığının bir işareti olarak sadece% 2.5 oranında değer kazandı.

Aslında, Blockhead Capital’in Matt David Kaye’ye göre, piyasada kısa oynaklık seçeneklerine sahip getiri arayışı fonları da bunun sebebi olabilir.

Dogecoin Chainlink XRP Fiyat Analizi 12 Temmuz

Kaynak: Coinstats

Aksine, piyasanın altcoinlerinin çoğu çok daha iyi gidiyor gibi görünüyor. Bu sadece ilginç değil, aynı zamanda sıra dışıdır, çünkü BTC’nin baskın pazar payı nedeniyle, bu alts’lerin çoğu kral kripto para ile yüksek korelasyon endekslerini paylaşmaktadır. XRP, Chainlink ve Dogecoin’in son performansları bunun örnekleridir.

XRP Yorum Analizi

Eskiden piyasadaki üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin birkaç ayı çok iyi geçmedi. Sadece Tether [USDT] tarafından değil ancak Mayıs ve Haziran ayları boyunca diğer grafiklerde de istikrarlı bir düşüş trendi izliyordu. Çoğu alts gibi, Bitcoin 6 Temmuz’da bir yükseliş kaydettiğinde, XRP de kaydetti. Bununla birlikte, beklentilerin aksine, kripto para biriminde çok fazla düzeltme görülmedi. Bu, Bitcoin’in kendisinin önemli ölçüde düzeltilmiş gibi görünmesine rağmen görülmediğinden olumlu bir durum oldu.

Yazma sırasında, XRP, 0.20 $ ‘dan fiyatlandırılırken, son 7 gün içinde% 13’ün üzerinde kazanç kaydetti.

XRP’nin göstergeleri benzer bir hikaye anlattı Parabolik SAR’ın noktalı belirteçleri fiyat mumlarının çok altındayken ve boğa piyasasının altını çizerken, Chaikin Para Akışı basın zamanında stabilleşen keskin bir artış kaydetti. Bu, XRP pazarına artan sermaye girişlerinin bir işaretiydi.

İlginç bir şekilde, kripto para artışının arkasında, XRP’nin topluluk hissi de yükseldi, XRP 24 saat boyunca tweet sayısı için tüm zamanların en yüksek seviyesini oluşturdu.

Dogecoin Chainlink XRP Fiyat Analizi 12 Temmuz

Kaynak: TradingView’da XRP / USD

Chainlink Yorum Analizi

Chainlik, Tezos ve Kripto.com Coin’i bu yıl pazarın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve LINK, yazı yazarken YTD’de % 240’lık kazanç sağladığı ortaya çıktı. XRP gibi, LINK de Bitcoin’in en son direncini ihlal etme girişiminin arkasında üstel bir artış kaydetti. Bununla birlikte, Chainlink için, yukarıda belirtilen miting ekosistemindeki gelişmelerle de desteklendi.

Çin’in Blockchain Hizmet Ağı, kısa süre önce Chainlink’in Oracles’ını kullanarak değil, aynı zamanda Chainlink’in günlük aktif adresleri her geçen gün yeni zirvelere vuruyorlar.

LINK, kripto kendini düzeltmeden ve listelerde% 5.5 düşmeden önce, bu gelişmelerin arkasında% 37’den fazla artış gösterdi.

Bollinger Bands’ın genişleyen ağzı, piyasadaki oynaklığı vurgularken, MACD hattı Sinyal hattı üzerinden yükseliyordu.

1594628063 525 Dogecoin Chainlink XRP Fiyat Analizi 12 Temmuz

Kaynak: TradingView’da LINK / USD

Dogecoin [DOGE] Yorum Analizi

Dogecoin bir süredir pazarın en önemli meme kripto para birimi oldu. Bununla birlikte, son gelişmeler DOGE’un bundan daha fazlası haline gelmiş olabileceğini düşündürmektedir. Dogecoin’i 1 dolara itmek için TikTok videolarını kullanma deneyi viral hale geldiğinden, DOGE grafiklerde % 20’den fazla düzelmeden önc e% 100’ün üzerinde pump yaşadı.

Ancak hepsi bu değil. Bitfinex, Binance’de listelenirken, DOGE MegaDocgecoin olarak 50x kaldıraçla Dogecoin üzerinde sürekli Futures sözleşmeleri de teklif edildi.

Müthiş Osilatör, Dogecoin pompalandığında keskin bir artış kaydetti, Nispi Güç Endeksi de bir miktar dengelenmeden önce aşırı alım bölgesine doğru yükseldi.

1594628063 55 Dogecoin Chainlink XRP Fiyat Analizi 12 Temmuz

Kaynak: TradingView’da DOGE / USD

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.