DOGE Yine Yükselmeye Başladı! Musk Etkisi Devam mı Ediyor?

doge
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk’ın kripto piyasalarına son girişi birkaç saat önce kripto para biriminin verimliliğini artırmak için DOGE geliştiricileriyle birlikte çalıştığını tweetlediğinde geldi. Tweette Musk şunlardan bahsetti:

Sistem işlem verimliliğini artırmak için Doge geliştiricileriyle birlikte çalışmak. Potansiyel olarak umut verici.

Coingecko’ya göre, fiyat bu sabah 0,38 dolardan %26 artışla yazının yazıldığı sırada 0,48 dolara çıktı. Tweet’in “verimlilik” referansı, Tesla’nın bir ödeme şekli olarak DOGE’yi ekleyebileceği fikrine ağırlık veriyor gibi görünüyordu, CEO dün, firmanın işlem başına Bitcoin enerjisinin %1’inden daha azını kullanan daha yeşil kripto para birimlerine baktığını belirtmişt.

TradingView, Dogecoin’in piyasa değerinin hemen sonrasında 10 milyar doları aştığını belirterek Musk’ın tweet’ine yanıt verdi. Dogecoin’in piyasa değeri bu sabah sabah 6’da yaklaşık 49 milyar dolar seviyesinde bulunuyordu ve o zamandan beri bu yazı itibariyle 66,7 milyar dolara çıktı, bu da neredeyse 18 milyar dolarlık bir artış oldu.

Fiyat artışındaki bir başka faktör, Coinbase’in önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde borsadaki kült favori memecoin’i listelemeyi planladığı haberi olabili gibi gözüküyor.

Coinbase CFO’su Alesia Hass 13 Mayıs’ta şu şekilde açıklama yapmıştı:

 Yatırımcılar Dogecoin’i ciddiye almalı mı?” CFO’nun borsaya cevap vermesi bu kararı yatırımcılarına bırakmalıdır: Biz bir platformuz. Listeleme standartlarımızı karşılayan tüm varlıkları sunmak istiyoruz ve gelip ticaret yapmak istediğiniz her şeyi takas edebileceğiniz bir yer olmayı umuyoruz. 

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.326113dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!