DOGE İçin 8 Mayıs’a Dikkat!

Haber-On-Izleme-doge
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) yükselmeye devam ederken Bitcoin sekteye uğruyor. Ancak bir analist bu haftanın DOGE balonunu patlatacağını tahmin ediyor.

Salı günü bir dizi tweette popüler Twitter hesabı Lowstrife, Dogecoin ve XRP arasındaki benzerlikleri, “sonun” yakın olduğuna dair uyarı işaretleri arasında vurguladı.

Son çıkış olarka geçen DOGE / USD bu hafta tırmanmaya devam etti ve önceki kayıpları tersine çevirerek 0.47 dolarlık en yüksek zirvesini geri aldı. Yılbaşından bugüne DOGE %7.000 arttı.

Önde gelen savunucu Elon Musk, Cumartesi gecesi Cumartesi Gecesi Canlı’da “The Dogefather” olarak görüneceği için, bu tarih hızla meme temelli altcoin’in serveti için yapacağı son iş gibi görünüyor.

Yıl boyunca Dogecoin’e olan hayranlığıyla manşetlere çıkan Musk, kazanımlarının liyakate değil memelerin viral etkisine dayandığının kabul edilmesini de söyledi.

Yükseliş tersine dönerse, DOGE sahipleri 2018 “alt sezonu” nu takip edenleri anımsatan türden kayıplarla karşılaşabilirler.

Analist şunları söyledi:

Doge’un bu yılki büyük yükselişleri gittikçe arttı. İlk başta 18 saat süren şey şimdi 2 gündür devam ediyor. Her şey bitmeden önce bunun son hamle olduğundan şüpheleniyorum. 8 Mayısı bekleyin.

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.324858dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!