Perşembe, Ocak 21, 2021

Deniz Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Model Portföy Önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Piyasa Yorumu

Bu sabah BIST100’de yukarı yönlü bir açılış bekliyoruz. Dün, EREGL’nin güçlü performansı sayesinde endeks günü pozitif kapatmayı başardı. Tahvil faizleri yükselmeye devam ederken bankacılık hisselerinin zayıf performansı dikkat çekiyor. Lira, USD karşısında sabit bir performans gösteriyor. Bu sabah pozitif açılış ve sonrasında 1330 – 1365 arasında işlem aktivitesi bekliyoruz.

Bugünün Haberleri

Hisse Senetleri

 AGHOL; McDonald’s hisselerinin satışı ertelendi / sınırlı olumsuz

ISCTR, TCELL, TUPRS, ISMEN, PETKM, GARAN, KOZAL

Kaynak: Deniz Yatırım Günlük Bülten – (9.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺27.72
THYAO.IS₺13.26
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.66
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.19