Perşembe, Mart 4, 2021

DeFi Platformu Mogul Hizmete Girdi!

Mogul Productions, uzun süredir piyasaya sürülen, merkezi olmayan bir film finansmanı (DeFiFi) platformudur. Platform, kullanıcıların bağımsız filmleri kolayca ve güvenli bir şekilde finanse etmeye başlamasına izin veriyor.

Mogul, filmleri finanse etme sürecini demokratikleştirmeyi amaçlayan ve yeni filmlere olan talep ile arz oranı arasındaki büyük dengesizlik nedeniyle “sektörler arasında en dengesiz pazarlardan biri olarak tanımladığı şeyin kırılmasına yardımcı olan bir platformdur.

Büyük yayın platformlarının izleyici sayılarında dramatik bir artış görmesi ve bağımsız filmlerin devasa stüdyolar tarafından üretilenlere giderek daha uygun alternatifler haline gelmesiyle Mogul, hem yatırımcıların hem de yaratıcıların bu inanılmaz büyüme fırsatından yararlanmasına yardımcı olmak için film finansmanı ve prodüksiyon arasındaki uçurumu kapatmaya hazırlanıyor.

2020’de küresel izleyici artışları yaşayan tüm büyük akış platformları ve her yıl %21,0 büyüyen mevcut 50,11 milyar dolarlık pazarın tahminleri ile harika içerik için neredeyse doyumsuz bir talep olduğu ve yine de bağımsız içerik oluşturucuların bunu yapması inanılmaz derecede zor olduğu açıktır. Mogul CEO’su Gagan Grewal basın açıklamasında, hikayelerinin finanse edilmesini ve film haline getirilmesini sağlayın ”dedi.

Mogul’un Hizmetleri

Mogul platformu aracılığıyla, film severler ve finansörler finansman gerektiren bir dizi film projesine göz atabilirken, yaratıcılar Mogul topluluğuna projelerini finanse etmeleri için teklifte bulunabilirler. Finanse edilen her proje daha sonra Mogul’un son derece deneyimli ekibinden üretim denetimi alacak ve dağıtımda başarıya ulaşmasını sağlamaya yardımcı olan Mogul’un büyük hayran kitlesinden yararlanacak.

Mogul, blockchain teknolojisinden yararlanarak, film finansmanı ve geliştirme endüstrisinde daha önce görülmemiş bir şeffaflık düzeyi getirmeye hazırlanıyor. Yatırımcılar, üretim sürecinde fonların nasıl kullanıldığını ve serbest bırakıldıktan sonra kârların nasıl dağıtıldığını izleyebilecekler.

Ancak Mogul, basit film finansmanının ötesine geçiyor. Aynı zamanda, film hayranlarına yaratıcı süreçte seslerini duyurarak en sevdikleri filmlerin geliştirilmesine daha doğrudan bir yaklaşım benimsemeleri için yeni fırsatlar sunar – örneğin projenin gelişimi sırasında öneri ve içgörülerle katkıda bulunarak –

Hayranlar ve film yapımcıları arasındaki bu ek etkileşim düzeyi, Mogul’un ‘STARS’ olarak bilinen yerel fayda belirteci tarafından sağlanır. Kullanıcılar, yalnızca platforma kaydolup hizmetleriyle etkileşimde bulunarak STARS kazanacaklar. Bu STARS jetonları, Mogul ekosisteminde çeşitli işlevlere sahiptir ve hangi filmlerin finanse edileceğine, ek ödüller için stake edileceğine ve kırmızı halı biletleri, özel etkinliklere davetiyeler, sete ziyaretler dahil olmak üzere çeşitli ödüller için oy kullanmak için kullanılabilir.

Kullanıcılar, bu STARS jetonlarını Mogul’un izlenmeyen Akıllı Cüzdanından saklayabilecek ve kullanabilecek ve Mogul ana ağının piyasaya sürülmesiyle satışa sunulacak. Bu aynı zamanda, kullanıcıların özel anahtarlarını Mogul’a veya başka birine açıklamalarına gerek kalmadan, kullanımı basit ve güvenli hale getiren basit bir kurtarma sistemi içerir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 49,468.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.62
  THYAO.IS₺15.10
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.86
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.17