Decentraland (MANA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-7

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Decentraland (MANA) yorum analizimizle birlikte, Decentraland Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MANA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MANA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin sert düşüşler yaşarken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de düşüşler sürüyor. Ancak MANA, düşüş trendini kırmış gözüküyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MANA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MANA-12.18-01

MANA yorum analizi ile birlikte Decentraland coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının önemli düşen trend çizgisi üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için kırılımı yaşanan bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

MANA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3.65 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise  4.2-4.35 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 5.15-5.3 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

MANA için ayıların satış baskısını arttırması halinde aşağı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 3 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde ise 2.35-2.5 dolar güçlü destek seviyesine kadar bir düşüş gerçekleşebilir.

Decentraland Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MANA-12.18-02

Decentraland (MANA) teknik analizimizle birlikte, MANA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerinde yukarı yönlü seyretmeye devam etmesiyle aşırı alım bölgesine gitmesi halinde yukarı yönlü sert yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde uzayan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

MANA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

3

3.65

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook