Decentraland (MANA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Decentraland (MANA) yorum analizimizle birlikte, MANA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MANA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MANA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile düşüşler yaşıyor. Popüler olan mem-coinler ve metaverse odaklı kripto para birimlerinde de düşüşler sürüyor. MANA ise yaklaşık iki haftadır bir düşüş trendinde bulunuyor. Altcoin son iki hafta içerisinde %50’den fazla bir düşüş yaşadı. MANA için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MANA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MANA-12.10-01

MANA yorum analizi ile birlikte Decentraland coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının düşen bir trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoinin bu düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

MANA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3.65 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise düşen trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 4.3 dolar seviyelerine kadar sert bir yükseliş yaşanabilir. Ancak altcoin için yükselişlerin bu direnç seviyesi ile sınırlı kalması muhtemeldir. Çünkü yaklaşık iki haftadır yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu direnç seviyesinde aşağı yönlü tepki alındığı gözlemleniyor.

MANA’nın 4.3 dolar direnç seviyesi üzerinde hacimli bir yükseliş yaşaması halinde ilk hedef seviye 4.9 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 5.2 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir.

Ayıların satış baskısını arttırması ile altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketleri devam edecektir. MANA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 2.4 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu destek seviyesinin altıda istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda altcoin için derin bir düşüş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Decentraland Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MANA-12.10-02

Decentraland (MANA) teknik analizimizle birlikte, MANA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, MANA fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın yarım çizgi üzerine çıkmasıyla birlikte altcoin için fiyat toparlanmaları gerçekleşebilir.

MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

MANA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

3

3.65

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook